×

Esmeralda Godlewska o swojej siostrze: „Była i jest prostytutką”

Esmeralda Godlewska o swojej siostrze mówi wprost: „jesteś prostytutką”. Ostra wymiana zdań pomiędzy patocelebrytkami poruszyła niemały fragment Internetu. Siostry wzajemnie piorą brudy za pomocą… Instagrama.

Esmeralda Godlewska o swojej siostrze

Monika „Esmeralda” Godlewska jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych patocelebrytek w Polsce. Największe zamieszanie zrobiła wraz ze swoją siostrą Małgorzatą, publikując covery znanych utworów na serwisie YouTube. Wówczas uwagę przyciągały skąpymi strojami i mocnym makijażem. Jakiś czas później siostry poróżniły się i każda z nich poszła w swoją stronę.

Po kliku życiowych porażkach, Esmeralda wycofała się z show-bieznesu. Jednakże niedawno powróciła na salony. Ostatnio mogła się pochwalić tym, że pokonała Anastasiye na gali PunchDown 3. Wykorzystując zamieszanie wokół swojej osoby, patocelebrytka postanowiła publicznie ujawnić brudy swojej przeszłości.

Oczywiście pierwsze, co zrobiła, to zaatakowała jedną ze swoich sióstr. Według słów Esmeraldy, nikt ją tak w życiu nie zranił jak Magdalena. Kobieta wprost jej zarzuca, że ta pracowała kiedyś jako prostytutka:

Uważam, że jestem podmieniona gdzieś na sali porodowej, gdzie noworodki leżały zupełnie same i gdzieś ktoś dał mnie do dziwnej rodziny. Tak, moja siostra jest i była prostytutką – Magdalena ta, która teraz udaje anioła. Wiecie co jest najwspanialsze? To to, że jej koleżanki za odrobinę przelewu wysyłają mi w tym momencie filmiki, zdjęcia z tego, co tam się działo. Ja wiem, co tam się działo, bo nie jestem głupia.

Według patocelebrytki, to Magdalena zmuszała ją do rozbieranych sesji. Jednoznacznie wskazuje, że to przez jej wpływ robiła rzeczy, których nie chciała:

Wiem, jak traktowała ludzi, którzy według niej byli zwyczajni, czyli np. ja. Ja taka osiemnastolatka przyjechałam do stolicy po to, aby studiować. Nagle w głowie miałam pełne zamieszanie. Tu mnie ciągnęła na sesję, tu masz pozować nago, tu to tu to, a ja absolutnie się z tym nie zgadzałam.

„Patrzyłaś jak twojej córeczce wyrywali nogi i rączki”

Esmeralda w kilkunastu swoich InstaStory tłumaczy, że jej siostra kreuje swój kłamliwy wizerunek. Uważa, że cała rodzina doskonale poznała się na Magdalenie i może co najwyżej oszukać część internautów:

Magdaleno, robisz się na anioła. Natomiast cała nasza rodzina, mama, tata, rodzeństwo (mamy ich siedmioro). Wszyscy wiedzą, jak dobrą aktorką jesteś. I niestety, nie aż tak dobrą, aby ukryć prawdę, którą ja ujawnię. I nie zwalaj tego na moje problemy psychiczne, bo nie tędy droga. Koleżanko, to ty masz problemy psychiczne. Miałam o tym nie wspominać, ale niechcący muszę. Ja mam problemy psychiczne? Nie sądzę. Ja się czuję fantastycznie.

Co intrygujące, patocelebrytka jest w trakcie pisania swojej książki. Ma być to swego rodzaju autobiografia, w której chce poruszyć takie tematy jak depresja czy wykorzystywanie seksualne. Nie ukrywa, że część poświęcona będzie właśnie siostrze, Magdalenie Godlewskiej.

Na jednym z jej InstaStory wypomina też siostrze, że ta z satysfakcją dokonała aborcji:

Sama usunęłaś dziecko. Byłaś przy tym, jak wyrywali twojej córce nogi, rączki z twojej macicy. I się przy tym głupio uśmiechałaś. Bałaś się, że będzie niestety nie tego koloru skóry, co twój partner. Jesteś hipokrytką i nie zwalaj tego na problemy psychiczne, bo to ty jesteś psychiczna.

Jak myślicie konflikt Esmeraldy i Magdaleny przerodzi się w prawdziwą pato-wojnę?

Esmeralda Godlewska: „Moja siostra była i jest prostytutką. Usunęła ciążę”. Dlaczego jej to robi?

Źródła: youtu.be, jastrzabpost.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij