×

Miliarder dostał na urodziny trzy 12-letnie dziewczynki. Nie miał dla nich litości

66-letni Jeffrey Epstein był jedną z najbogatszych osób w Stanach Zjednoczonych. Jednak w ostatnich latach okazało się, że miliarder był zamieszany w handel nieletnimi dziewczętami – sam również wykorzystał seksualnie kilkadziesiąt z nich. Epstein nie miał litości w swoich strasznych upodobaniach – w ramach makabrycznego urodzinowego prezentu dostał trzy 12-letnie dziewczynki.

Jeffrey Epstein – miliarder oskarżony o pedofilię i handel ludźmi

O miliarderze zrobiło się głośno w lipcu bieżącego roku. Jeffrey Epstein został aresztowany i oskarżony o wykorzystywanie nieletnich i stręczycielstwo. Groziło mu 45 lat więzienia. Nie będzie sądzony, ponieważ w nocy z piątku 9 sierpnia na sobotę 10 sierpnia popełnił samobójstwo w areszcie w Nowym Jorku. Tuż po tym, jak na jaw wyszło 2 tys. stron dokumentów, dokumentujących wykorzystywanie i sprzedawanie nieletnich dziewczynek. Do śmierci utrzymywał, że jest niewinny.

Jednak zeznania wielu świadków, w tym kobiet, które zostały wykorzystane ubiegłych latach, mówią co innego. Ostatnio milczenie przerwała kolejna wykorzystana kobieta, Virginia Roberts Giuffre. Kobieta twierdzi, że w 1999 roku została zwerbowana dla miliardera, przez jego dziewczynę, Ghiskaine Maxwell. Epstein zaczął wykorzystywać Giuffre, gdy miała zaledwie 15 lat.

Twitter

Epstein wykorzystał trzy 12-latki

Zeznania Giuffre są wstrząsające. Mówiła, że nie była jedyną dziewczynką w posiadłości miliardera. Według jej zeznań, kilkadziesiąt lat temu Epstein dostał trzy 12-letnie dziewczynki, w ramach sadystycznego urodzinowego prezentu. Trzy 12-latki z Francji sprowadził jego wieloletni przyjaciel Jean-Luc Brunel.

Wykorzystanie trzech dziewczynek z Francji potwierdzają dokumenty ujawnione ostatnio przez amerykański sąd. Giuffre podkreśla, że widziała 12-latki:

Jeffrey przechwalał się po tym jak je wykorzystał. Przyleciały z Francji, ponieważ były biedne, a ich rodzice potrzebowali pieniędzy. Zostały odesłane do kraju po jednym dniu. Opowiadał, że dziewczynki go masowały i uprawiał z nimi seks oralny

Twitter

Nie tylko dziewczynki z Francji

Według słów 35-latki, milioner był bardzo podekscytowany swoim makabrycznym „prezentem”:

Cały czas opowiadał o dziewczynkach z Francji. Mówił o tym jakie były urocze – podobało mu się, że wyglądały na bardzo młodziutkie. Opowiedział mi jak Burnel kupił je od ich rodziców, oferując im ogromną kwotę pieniędzy i mówiąc, że dziewczynki mają szansę na karierę w modelingu. Bawiło go, że ludzie tak łatwo łapią się na pieniądze i że za odpowiednią sumę można kupić wszystko

Brunel sprowadzał dla Epsteina dziewczynki nie tylko z Francji. Według zeznań 35-latki, inne ofiary pochodziły z krajów Ameryki Południowej i Europy Wschodniej. Brunel załatwiał im nielegalne wizy, a Epstein umieszczał je w mieszkaniu swojego brata na Manhattanie. W zamian, miliarder zainwestował milion dolarów w firmę Brunela:

Jeffrey i Brunel brali od nich pieniądze za rent, w ten sposób zmuszali je do sprzedawania swojego ciała, nagich zdjęć i nawet do pornografii. Uczyli je, że jedyną wartością jest to co mają między nogami

Imgur

Seks-afera z rodziną królewską w tle

W sprawę seks-skandalu Epsteina zaangażowana jest również brytyjska rodzina królewska. Virginia Giuffre twierdzi, że miliarder zmuszał ją do stosunków z wieloma ludźmi z wyższych sfer – w tym z księciem Andrzejem, synem królowej Elżbiety II. 35-latka twierdzi, że trzykrotnie została zmuszona do uprawiania seksu z księciem Yorku. Rodzina królewska zaprzecza, żeby syn Elźbiety II miał jakikolwiek związek ze sprawą, jednak media opublikowały zdjęcie sprzed lat, na którym przytula nastoletnią Giuffre.

______________________________________
*Zdjęcie główne ma charakter poglądowy

Może Cię zainteresować

zamknij