×

Emilia Korolczuk z „Rolnicy. Podlasie” urodziła! Jest pierwsze zdjęcie dziecka

Fani serialu „Rolnicy. Podlasie” zapewne z niecierpliwością czekali na tę informację! Emilia Korolczuk urodziła swoje pierwsze dziecko! Świeżo upieczona mama podzieliła się zdjęciem noworodka w mediach społecznościowych.

Najsłynniejsza rolniczka w Polsce

Emila Korolczuk zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w serialu dokumentalnym „Rolnicy. Podlasie”. Gdy tylko pojawiła się w programie, od razu przykuła uwagę widzów. 34-letnia rolniczka z Laszek (woj. podlaskie) na co dzień prowadzi gospodarstwo i spełnia się w roli pani sołtys. Nic więc dziwnego, że młoda kobieta szybko zjednała sobie rzeszę fanów.

Niedługo później kobieta odnalazła także swoją drugą połówkę – jej partner Karol wypatrzył ją właśnie w jednym z odcinków. Okazuje się, że oboje znali się już dużo wcześniej. Mężczyzna był jej kolegą z dzieciństwa, z którym kiedyś chodziła do szkoły. Gdy tylko zobaczył ją na ekranie, od razu wiedział, że musi odnowić ich znajomość. I tak też się stało.

Kiedy Karol wprowadził się do Emilii, szybko okazało się, że świetnie sprawdza się w roli gospodarza. Jakiś czas później para poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka. Wówczas o ciąży najsłynniejszej rolniczki w Polsce rozpisywały się największe portale plotkarskie.

Jestem w związku i oczekujemy córeczki. Termin porodu mamy wyznaczony na 3 czerwca

– mówiła wówczas 34-latka w rozmowie z portalem se.pl.

Teraz przyszedł czas na rozwiązanie.

Emilia Korolczuk urodziła
Facebook

Emilia Korolczuk urodziła!

29 maja 2021 roku na oficjalnym profilu Emilii Korolczuk na Facebooku pojawiła się urocza fotografia, informująca o tym, że jej córeczka jest już na świecie:

Nowa ranczerka na Ranczu Laszki.

Okazuje się, że Emilia i jej ukochany Karol wybrali dla swojej córeczki przepiękne imię. Świeżo upieczeni rodzicie nazwali dziewczynkę Laura.

Emilia Korolczuk urodziła
Facebook

Poruszenie internatów nie miało końca. Po komentarzach pod postem widać, że najsłynniejsza rolniczka w Polsce cieszy się ogromną sympatią swoich fanów:

Moc serdeczności siły zdrowia i spokoju Gratulacje dla Rodziców.

Moje gratulacje. Dużo zdrówka i opieki Bożej dla małej i jej rodziców. Jest śliczna.

Gratulacje! Niech rośnie duża, zdrowa i silna!

Ciekawe, co na to Andrzej, którego fani programu wcześniej widzieli w roli partnera Emilki…

My także przyłączamy się do tych życzeń!

Emilia Korolczuk urodziła
Facebook

Marta Manowska o życiu prywatnym i związku: „Sama zablokowałam ten temat”

Źródła: www.eska.pl, bielsk.eu, bialystok.se.pl
Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować