×

Emilia Korolczuk z „Rolnicy. Podlasie” urodziła! Jest pierwsze zdjęcie dziecka

Fani serialu „Rolnicy. Podlasie” zapewne z niecierpliwością czekali na tę informację! Emilia Korolczuk urodziła swoje pierwsze dziecko! Świeżo upieczona mama podzieliła się zdjęciem noworodka w mediach społecznościowych.

Najsłynniejsza rolniczka w Polsce

Emila Korolczuk zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w serialu dokumentalnym „Rolnicy. Podlasie”. Gdy tylko pojawiła się w programie, od razu przykuła uwagę widzów. 34-letnia rolniczka z Laszek (woj. podlaskie) na co dzień prowadzi gospodarstwo i spełnia się w roli pani sołtys. Nic więc dziwnego, że młoda kobieta szybko zjednała sobie rzeszę fanów.

Niedługo później kobieta odnalazła także swoją drugą połówkę – jej partner Karol wypatrzył ją właśnie w jednym z odcinków. Okazuje się, że oboje znali się już dużo wcześniej. Mężczyzna był jej kolegą z dzieciństwa, z którym kiedyś chodziła do szkoły. Gdy tylko zobaczył ją na ekranie, od razu wiedział, że musi odnowić ich znajomość. I tak też się stało.

Kiedy Karol wprowadził się do Emilii, szybko okazało się, że świetnie sprawdza się w roli gospodarza. Jakiś czas później para poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka. Wówczas o ciąży najsłynniejszej rolniczki w Polsce rozpisywały się największe portale plotkarskie.

Jestem w związku i oczekujemy córeczki. Termin porodu mamy wyznaczony na 3 czerwca

– mówiła wówczas 34-latka w rozmowie z portalem se.pl.

Teraz przyszedł czas na rozwiązanie.

Emilia Korolczuk urodziła!

29 maja 2021 roku na oficjalnym profilu Emilii Korolczuk na Facebooku pojawiła się urocza fotografia, informująca o tym, że jej córeczka jest już na świecie:

Nowa ranczerka na Ranczu Laszki.

Okazuje się, że Emilia i jej ukochany Karol wybrali dla swojej córeczki przepiękne imię. Świeżo upieczeni rodzicie nazwali dziewczynkę Laura.

Poruszenie internatów nie miało końca. Po komentarzach pod postem widać, że najsłynniejsza rolniczka w Polsce cieszy się ogromną sympatią swoich fanów:

Moc serdeczności siły zdrowia i spokoju Gratulacje dla Rodziców.

Moje gratulacje. Dużo zdrówka i opieki Bożej dla małej i jej rodziców. Jest śliczna.

Gratulacje! Niech rośnie duża, zdrowa i silna!

Ciekawe, co na to Andrzej, którego fani programu wcześniej widzieli w roli partnera Emilki…

My także przyłączamy się do tych życzeń!

Marta Manowska o życiu prywatnym i związku: „Sama zablokowałam ten temat”

Źródła: www.eska.pl, bielsk.eu, bialystok.se.pl
Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij