×

Elvis faszerował ją narkotykami. Traktował jak żywą lalkę

„Możesz kogoś kochać, a zarazem krzywdzić tę osobę” — stwierdził w jednym z wywiadów Elvis Presley. Priscillę krzywdził przez wiele lat. Elvis faszerował ją narkotykami, zdradzał, a po narodzinach Lisy Marie Presley, przestał uprawiać z żoną seks. Stwierdził, że nie jest w stanie kochać się z kobietą, która urodziła dziecko. Nie miał za to oporów przed uprawianiem seksu z nastoletnimi fankami. Jako Król Rock’n’Rolla mógł sobie pozwolić na więcej. Priscilla rozkwitła dopiero po rozwodzie…

Miała 14 lat, zakochała się bez pamięci

Priscilla Presley ma dziś 76 lat, a dzięki operacjom plastycznym jej twarz jest pozbawiona zmarszczek. A szkoda, bo one mogłyby opowiedzieć historię niezwykłego, lecz trudnego życia, jakie Priscilla wiodła u boku Elvisa Presleya – Króla Rock’n’Rolla.

Miała 14 lat, gdy zobaczyła go po raz pierwszy. Elvis był od niej o 10 lat starszy i już wtedy miał rzeszę fanek, gotowych zrobić dla niego wszystko. Poznali się w Niemczech, gdzie Presley teoretycznie odbywał służbę wojskową. W praktyce mieszkał nie w koszarach, a w hotelu. W dodatku nieustannie imprezował. Gdy spotkał młodziutką Priscillę, był nią zachwycony. Podczas pierwszego spotkania specjalnie dla niej zaśpiewał kilka piosenek. Priscilla nie liczyła na to, że znajomość będzie mieć jakiś dalszy ciąg. Ale po kilku dniach Elvis zaproponował jej drugie spotkanie.

To najładniejsza dziewczyna, jaką kiedykolwiek widziałem. Ma cudowne błękitne oczy i jest śliczną brunetką. W Niemczech spotykałem się z wieloma dziewczętami, zarówno Niemkami, jak i Amerykankami, ale Priscilla przewyższa je wszystkie

– powiedział ojczymowi Priscilli, gdy ten nie chciał się zgodzić, by 14-latka spotykała się ze starszym mężczyzną.

Początki tej znajomości były romantyczne, ale i trudne. Elvis zakończył służbę wojskową i wrócił do USA. Nastolatka wpadła po uszy – przez dwa lata wysyłała ukochanemu listy, które wkładała do różowej koperty. Chciała, żeby Elvis bez problemu odnalazł je w stercie listów od fanek.

Elvis faszerował ją narkotykami

Gdy Priscilla miała 17 lat, na zaproszenie Elvisa przyjechała do Las Vegas. Dopiero tam przekonała się, jak żyje jej ukochany. Elvisa prawie nie było w domu. Koncertował, imprezował, a wszędzie towarzyszyły mu piszczące na jego widok fanki. Nastoletnia Priscilla nie umiała się oswoić z nową sytuacją. Wtedy Elvis zaczął faszerować dziewczynę amfetaminą. A kiedy po narkotyku nie mogła spać, podawał jej tabletki nasenne.

Jest na tyle młoda, że mogę ją trenować w dowolny sposób

– zwierzył się przyjacielowi.

Chociaż Priscilla nalegała na zbliżenie, Elvis przed ślubem nawet jej nie tknął. Dotrzymał słowa danego ojczymowi dziewczyny. Za to chętnie zaspokajał potrzeby w ramionach zakochanych w nim fanek.

W końcu, pod naciskiem bliskich, Presley i Priscilla wzięli ślub.

To nie była dobra decyzja. Król Rock’n’Rolla nie nadawał się na męża i nie miał zamiaru się ustatkować. Uważał, że kobieta ma siedzieć w domu. A kiedy Priscilla zaszła w ciążę, przestał uprawiać z nią seks. I to na dobre, bo również po narodzinach córki stwierdził, że nie chce się kochać z kobietą, która urodziła dziecko. W dodatku fanki Presleya groziły Priscilli śmiercią.

W końcu doszło do rozwodu, po którym – mimo burzliwej przeszłości – para utrzymywała przyjazne stosunki.

„Elvis” dla fanów Króla Rock’n’Rolla

Priscilla Presley po rozwodzie zaczęła rozkwitać. Zaczęła spełniać marzenia, zajęła się swoją karierą i rzuciła się w wir romansów. Presley wspierał ją finansowo. Gdy zmarł, skupiła się na pielęgnowaniu dziedzictwa byłego męża.

Ostatnio 76-letnia Priscilla Presley pojawiła się na premierze biograficznego filmu „Elvis”, który zebrał kiepskie recenzje. Ale Priscilli się spodobał.

Uwielbiam ten film. Jestem zachwycona Austinem w roli Elvisa. Dzięki niemu młode pokolenie dowie się, kim był mój mąż i co po sobie zostawił

– skwitowała.

Fotografie: Facebook.com (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij