×

Przygotowała ślubną niespodziankę dla swojego niesłyszącego partnera. To nagranie wzrusza do łez

Wesele to czas zabawy i radości, jednak to, jak wyjątkowe będzie, zależy głównie od państwa młodych. Tym razem to panna młoda, Elizabeth, zrobiła dla swojego męża coś, co ze łzami w oczach obejrzało już setki tysięcy ludzi.

Pan młody, Scott już w wieku 5 lat zaczął tracić słuch, a zaledwie 3 lata później był już całkowicie głuchy.

Nie stanęło to jednak na drodze do prawdziwego szczęścia i miłości kochającej się pary, a co za tym idzie, Elizabeth i Scott pobrali się ostatecznie 27 stycznia 2018 roku w Sydney w Australii.

To wtedy panna młoda mogła pochwalić się niespodzianką, którą przygotowała dla swojego ukochanego.

Elizabeth i Scoot poznali się przez Tindera dwa lata temu. Matka dwójki dzieci była w nim zakochana do tego stopnia, że natychmiast zaczęła uczyć się języka migowego. Na tym jednak nie koniec…

Kiedy w dniu ślubu Elizabeth znalazła się kilka metrów przed mężczyzną swojego życia, w tle rozbrzmiał piękny utwór Christiny Perri „A Thousand Years”.

I pewnie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że 3 miesiące przed ślubem, Elizabeth potajemnie nauczyła się tekstu piosenki i języka migowego, dzięki któremu mogła przekazać jej przesłanie swojemu ukochanemu w tym wyjątkowym dniu.

Piękne nagranie zostało wyświetlone już ponad 400 000 razy, a to, co zrobiła para, podnosi świadomość znaczenia języka migowego wśród wielu ludzi.

Może Cię zainteresować

zamknij