×

Jego żonę okrzyknięto: „najbrzydszą panną młodą Świata”. Nie wierzą, że chciał ją poślubić

Miłość nie wybiera. Miłość bywa ślepa. Miłość potrafi zaskakiwać. Z pewnością każdy z Was słyszał tego typu hasła. Hasła, które niekiedy mają więcej wspólnego z rzeczywistością, niż mogłoby się wydawać. Czasami zdarza się bowiem, że ogromne uczucie dwojga ludzi wygrywa z tak dużym niedopasowaniem wizualnym, że nigdy w życiu nie zestawilibyśmy danej pary ludzi ze sobą. Wie coś o tym para naszych bohaterów, która jakiś czas temu stanęła na ślubnym kobiercu.

Para, której nikt nie jest w stanie zrozumieć

Kiedy do sieci wyciekły zdjęcia tej pary, internauci byli w szoku. Wielu z nich nie było w stanie zrozumieć, dlaczego szczupły i całkiem przystojny mężczyzna zdecydował się na małżeństwo z kobietą, która kompletnie do niego nie pasuje.

dezinfo.net

Ich zdaniem bez problemu mógłby znaleźć sobie piękną, zadbaną i inteligentną dziewczynę, z którą znalazłby wspólny język. Internauci mają jednak na to swoje, niekiedy bardzo złośliwe wytłumaczenie. Jak widać po ich słowach ludzie potrafią być bezwzględni i okrutni.

Ma chore nogi i nie był w stanie uciec

Wzięła go jako zakładnika – czytamy

dezinfo.net

Zdjęcia tej pary są najlepszym dowodem na to, że miłość nie wybiera, a uroda to nie wszystko. W końcu liczy się wnętrze, prawda?

dezinfo.net

Swoją drogą faktycznie aż tak bardzo do siebie nie pasują?

dezinfo.net

Naszym zdaniem ta para jest piękna, bo naprawdę zakochana!

Może Cię zainteresować

zamknij