×

Elisabeth Hurely pokazała się topless. Aż trudno uwierzyć, że ma 56 lat!

Elisabeth Hurely pokazała się topless i rozgrzała fanów do czerwoności. Chociaż aktorka i modelka ma 56 lat, nadal chętnie eksponuje swoje wdzięki. Zachwyca urodą i figurą.

Gwiazda lat 90.

Elizabeth Hurley w latach 90. była prawdziwą gwiazdą. Piękna aktorka i modelka brylowała na czerwonych dywanach, a jej związek z Hugh Grantem przez lata był tematem numer jeden w prasie bulwarowej. Czytelnicy chcieli wiedzieć, kim jest kobieta, która usidliła znanego brytyjskiego amanta i „wiecznego kawalera”.

A usidliła go aż na 13 lat…

Elisabeth Hurley pozuje topless
Twitter

Para poznała się na planie hiszpańskiej produkcji „Remando al viento”, a po raz pierwszy pokazała się wspólnie w 1994 roku podczas premiery filmu „Cztery wesela i pogrzeb”. Grant i Hurley tworzyli burzliwy związek. Aktorka wybaczała ukochanemu liczne zdrady. To dzięki Grantowi jej kariera nabrała rozpędu. Aktorka zagrała m.in. w filmach z serii „Austin Powers” i komedii romantycznej „Kto pierwszy, ten lepszy”.

Jednak jej kreacje aktorskie nie cieszyły się zbyt dużym uznaniem. Za to jako modelka Hurley była wprost rozchwytywana. Przez lata uważano ją za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie.

Elisabeth Hurely pokazała się topless

Dziś Elisabeth Hurley ma 56 lat i od dawna nie jest partnerką Hugh Granta. Nie bryluje też na czerwonych dywanach, ale zamiast tego króluje w mediach społecznościowych. Liz doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę i sprawić, by nadal o niej mówiono.

Na Instagramie obserwuje ją aż 2 miliony użytkowników, którzy zachwycają się zdjęciami, na których Elisabeth eksponuje swoje wdzięki. 56-latka nadal olśniewa swoją urodą i figurą. I najwyraźniej jest świadoma swoich atutów, ponieważ nie ma oporów przed tym, by odsłonić… jeszcze więcej ciała.

Zdjęcie, na którym aktorka pokazała się topless, rozgrzało jej fanów do czerwoności. Na fotografii Liz ma na sobie wyłącznie plażową narzutkę i dół od bikini. Publikując takie zdjęcia, Hurley promuje stroje kąpielowe, które sama projektuje. Jak widać jest najlepszą ambasadorką swoich projektów.

Elisabeth Hurley pozuje topless
Instagram

Po publikacji najnowszego zdjęcia fani obsypali gwiazdę komplementami. I nic dziwnego, bo uroda Hurley nadal wpędza w kompleksy kobiety w każdym wieku.

Elisabeth Hurley pozuje topless
Instagram
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

zamknij