×

Chłopiec twierdzi, że ktoś mówi do niego w nocy. Wkrótce po tym rodzice dokonują przerażającego odkrycia

Spokojne życie rodziny z Waszyngtonu zostało przerwane niepokojącym odkryciem. Ktoś szpiegował ich za pomocą elektronicznej niani 3-letniego syna.

Pewnego dnia chłopiec powiedział rodzicom, że przestraszył się w nocy, bo ktoś rozmawiał z nim przez telefon. Jay i Sara byli bardzo zdezorientowani tym co powiedział ich synek i nie rozumieli co miał na myśli. Aż do pewnego czasu. Sara weszła do pokoju syna i usłyszała głos dochodzący z elektronicznej niani „Wstawaj mały chłopcze, tat cię szuka”. To był szok! Jednak to nie był koniec przerażających wydarzeń. Małżeństwo odkryło, że obiektyw noktowizyjny był ustawiony, by śledzić ich ruchy.

haker

Przerażona para natychmiast zaczęła działać.

Jay zadzwonił do producenta urządzeń i wyjaśnił ich sytuację. Rodzina w obawie przed hakerem podjęła dalsze działania, które miały zapewnić im bezpieczeństwo we własnym domu. Małżeństwo również podzieliło się swoim wstrząsającym przeżyciem, by poinformować innych rodziców o potencjalnym zagrożeniu. Intencje hakera wciąż nie są znane.

Sam pomysł bycia obserwowanym we własnym domu jest upiorny!

Niestety, ten rodzaj przestępstw jest coraz częstszy. Dostęp do internetu i możliwości technologiczne sprawiają, że nie jest to skomplikowana czynność. Warto zadbać o bezpieczeństwo w swoim domu. Mrożąca krew w żyłach historia Jaya i Sary daje wiele do myślenia. Chyba nikt z nas nie chciałby przeżyć czegoś tak przerażającego! Pamiętajmy zatem, aby powziąć wszelkie środki bezpieczeństwa i możliwie jak najlepiej zabezpieczyć się przed tego typu atakami.

Może Cię zainteresować

zamknij