×

Bożena ma 3 nastoletnie córki, za ich antykoncepcje płaciła fortunę!

W małej miejscowości niedaleko Rzeszowa mieszka 7 osobowa rodzina państwa Mazur. W jej skład wchodzi mama Pani Bożena, tato Pan Robert 2 synów – Adam i Norbert oraz 3 córki – Magda, Nikola i Weronika. Między córkami państwa Mazur nie ma dużej różnicy wiekowej Magda ma lat 19, Nikola 17, a Weronika 16. Wszystkie rozpoczęły już swoje życie seksualne. Pani Bożena ma bardzo dobry kontakt ze swoimi córkami i od momentu kiedy tylko u którejkolwiek z dziewcząt pojawił się okres matka rozpoczynała rozmowę o antykoncepcji.

Trzy nastoletnie córki potrzebują antykoncepcji. Matka ma z tym jednak jeden problem…

“Wiem jak to jest być nastolatką. Sama dość wcześnie zaszłam w ciąże z pierwszą córką, miałam 17 lat i nie było mi łatwo. Dlatego uznałam, że trzeba rozmawiać z dziećmi o tych sprawach i to najwcześniej jak się tylko da. W naszej rodzinie nie ma tematów tabu. Wiem, że nie jestem w stanie ich przed wszystkim ochronić, ale mogę nauczyć jak o siebie zadbać” – mówi pani Bożena.

Dziewczęta chodzą co 3 miesiące do ginekologa na badania oraz po receptę na tabletki antykoncepcyjne. To duży wydatek dla rodziców, gdyż wszystkie córki z pewnych względów korzystają z prywatnej opieki lekarskiej. Każda taka wizyta to koszt rzędu 200 zł za jedno dziecko. Wszystkie dziewczęta wciąż się uczą i są na utrzymaniu rodziców. Nikola i Weronika mają przepisane tabletki które starczają na 3 miesiące, ale Magdzie te tabletki nie odpowiadały ze względu na problemy zdrowotne, przez co musi co miesiąc jeździć po recepty i kupować nowe opakowanie. To duże obciążenia dla rodzinnego budżetu. Najstarsza córka znalazłam na internecie stronę e-recepta.net, gdzie bez problemu można wykupić e-receptę na tabletki które stosuje.

“Wydawałam fortunę na ginekologa, bo przecież nie mogę im odmówić. Byłabym nieodpowiedzialną matką. Na szczęście dowiedziałam się o tej stronie. Teraz zamiast płacić za wizytę 200 zł płacimy jedynie 59 zł za receptę.” – wspomina pani Bożena

To idealne rozwiązanie dla tak licznej rodziny. Nie dość, że oszczędzają na ginekologu to w dodatku nie muszą nawet wychodzić z domu, aby uzyskać receptę. Wszystko odbywa się w formie elektronicznej, przez internet i zajmuje około 15 minut.

Portal e-recepta

Portal e-recepta umożliwia wykupienie recepty, otrzymanie zwolnienia oraz konsultacje z lekarzem w formie online. Dlaczego jest to dobre rozwiązanie? Ze względu na wiele plusów tej metody:

– Strona jest prosta w użyciu,
Nie musisz stać w kolejkach do lekarza, wyłącznie po receptę,
Koszt e-recepty jest niższy niż ten związany z wizyta lekarską,
– Brak konieczności wychodzenia z domu,
– Szeroki zakresu usług,
Wykwalifikowana i certyfikowana kadra medyczna
– Szybki czas realizacji,
– Zapewnienie anonimowości,
– Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie,
– Dostęp do strony jest możliwy 7 dni w tygodniu bez względu na weekendy, święta i dni wolne,

Jak to wygląda krok po kroku?

Pierwszy krok: wejdź na stronę e-recpta.net i wypełnij krótkie zgłoszenie.

Drugi krok: dokonaj opłaty za usługę.

Następnie zgłoszenie jest weryfikowane przez lekarza.
Po zakończonej weryfikacji na podany numer telefonu lub adres e-mail zostanie wysłany KOD do e-recepty.

Cały proces trwa około 15 minut, a e-receptę możesz zrealizować w wybranej przez siebie aptece. Specjaliści są do dyspozycji 7 dni w tygodniu od 7:00-22:00.

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij