×

Dziwny zapach Putina. Była doradczyni Trumpa ds. Rosji bardzo dobrze go pamięta

Była doradczyni prezydenta Donalda Trumpa ds. Rosji, Fiona Hill, wspomniała spotkanie z prezydentem Rosji Władimirem Putinem przy kolacji. Z tamtego dnia pamięta m.in. dziwny zapach Putina. Czyżby dobrał nieodpowiednie dla nosa polityk perfumy? Niewiele na to wskazuje, bowiem jak sama stwierdziła, „pachniał niemal tak, jakby wyszedł z jakiejś specjalnej kąpieli przygotowawczej”.

Dziwny zapach Putina

Fiona Hill udzieliła wywiadu dla programu „Desert Island Discs” BBC Sounds. Podczas rozmowy, która została wyemitowana 8 maja, opowiedziała o wspólnej kolacji z Władimirem Putinem i swoich doświadczeniach z tym związanych.

Co tamtego wieczoru zwróciło jej uwagę? Z pewnością to, że prezydent Rosji nie był zbyt rozmowny i wydawał się „całkowicie kontrolować” image, jaki chciał zaprezentować przed innymi.

Zwróciłam uwagę na garnitur, jeden z tych świetnie skrojonych. A także na sposób, w jaki pulsuje mu żyłka po lewej stronie twarzy.

dziwny zapach Putina
Wikipedia

Hill wspomina także „bardzo drogi zegarek”, który nosił rosyjski przywódca oraz to, że Putinowi bardzo przydałyby się okulary. Świadczyć miał o tym fakt, że na jego kartach wszystko było napisane olbrzymią czcionką. Było coś jeszcze. Coś, co szczególnie zapadło w pamięć doradczyni Donalda Trumpa, a mianowicie to, jak pachniał Putin.

Zabrzmi to naprawdę dziwacznie, ale czułam, jakby był świeżo wyprany. Nie pachniał wodą kolońską, ale tak, jakby właśnie wyszedł z jakiejś specjalnej kąpieli przygotowawczej.

Cóż, z pewnością nie tak wyobrażała sobie wcześniej zapach dyktatora, który daje się poznać światu jako przywódca bezwzględny.

Kiedy dokładnie miała miejsce pamiętna kolacja Hill z Putinem? Nie wiadomo. Wiadomo z kolei, że zdarzyło się to w czasie, gdy Hill pracowała jako oficer wywiadu w Narodowej Radzie Wywiadu USA. Było to więc między 2006 a 2009 rokiem. Swoją drogą ciekawe, czy dziś miałaby podobne odczucia po spotkaniu z rosyjskim przywódcą.

Stan Putina się pogarsza? Rosyjski dyktator miał wyraźne problemy z mówieniem.

Źródła: businessinsider.com.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com, Wikipedia

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij