×

Dziwne zachowanie Putina podczas rozmowy z prezydentem Tadżykistanu

Światowe media zarejestrowały dziwne zachowanie Putina podczas rozmowy z prezydentem Tadżykistanu. Czyżby rosyjski przywódca nie panował nad swoim ciałem?

Depresja Hitlera

Latem 1939 roku, tuż przed tym, jak Niemcy zaatakowali Polskę, w polskich gazetach rozpisywano się na temat rzekomych chorób Hitlera. Miał on chorować na depresję, tracić przytomność, doznawać kolejnych wstrząsów nerwowych. Gazety pisały też, że Hitler spisał już ostatnią wolę.

Dziś wszyscy zastanawiają się, na co choruje Putin. Bo w to, że jest poważnie chory, wierzą, a raczej chcą wierzyć wszyscy ci, którzy stoją po stronie Ukrainy. Światowe media dopatrują się oznak choroby: Putin kurczowo trzyma się stołu, ma opuchniętą twarz, nie potrafi zapanować nad swoim ciałem. Może ma nowotwór, może chorobę Parkinsona, może cierpi na inne poważne schorzenie. Odkąd Rosja napadła na Ukrainę, spekulacje na temat stanu zdrowia prezydenta Rosji nie cichną. Czy Władimir Putin naprawdę jest chory?

Dziwne zachowanie Putina

Ostatnio do sieci trafiło kolejne nagranie, na którym zarejestrowano dziwne zachowanie Władimira Putina. W poniedziałek rosyjski przywódca odbył indywidualne spotkania z przedstawicielami krajów, należących do Organizacji Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym. Podczas spotkania z prezydentem Tadżykistanu, Putin miał problemy z zapanowaniem nad swoim ciałem. Zataczał kręgi lewą stopą, wykręcając całą nogę. Emomali Rahmon zauważył dziwne ruchy prezydenta Rosji i wyglądał na nieco zakłopotanego całą sytuacją. Po chwili odwrócił wzrok. Putin zmienił pozycję, ale wciąż nerwowo poruszał nogami.

Przypomnijmy, według medialnych doniesień, po spotkaniu z przedstawicielami OUBZ, Putin miał przejść poważną operację.

Źródła: tvn24.pl, www.eska.pl
Fotografie: YouTube.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij