×

Trzy nastolatki z Podkarpacia wyszły z domu i do tej pory nie wróciły. Szuka ich cała Polska!

25 grudnia trzy nastoletnie dziewczyny z Tryńczy w województwie podkarpackim wyszły ze swoich domów i już nie wróciły. Nikt nie ma pojęcia na temat tego, co się z nimi stało. Ludzie starają się robić co w ich mocy, aby odnaleźć dziewczyny.

17-letnia Ania Nagórna, 18-letnia Dominika Nagórna oraz 19-letnia Klaudia Bura wyszły z domu w poniedziałkowy wieczór około godziny 21.00 i ślad po nich zaginął. Znajomi twierdzą, że nie zabrały ze sobą żadnych dokumentów, pieniędzy czy innych rzeczy, które mogłyby wskazywać na to, że planują ucieczkę.

Dziennikarze śledczy „Kryminalnej Polski” ustalili, że wieczorem, w dniu zaginięcia, nastolatki miały się spotkać z dwoma starszymi mężczyznami (25 i 27 lat). To z nimi były widziane po raz ostatni na stacji benzynowej w Wolce Małkowej około godziny 22.

Post o zaginięciu dziewczyn już ponad 14 tysięcy razy!

Klaudia Bura

Rysopis: szczupła budowa ciała, wzrost około 165 cm, waga około 48 kg, włosy blond do ramion, oczy niebieskie, twarz podłużna.

W chwili wyjścia z domu ubrana była w czarną sukienkę przed kolano, ciemna kurtkę do pasa z kapturem obszytym kożuszkiem, rajstopy czarne, kozaki czarne zamszowe, na obcasie.

Ania Nagórna

Rysopis: szczupła budowa ciała, wzrost około 165 cm, waga około 50 kg, szatynka włosy długie, oczy piwne, twarz podłużna smukła.

W chwili wyjścia z domu ubrana była w sukienkę koloru różowego, buty kozaki koloru czarnego, kurtka czarna z kapturem obszytym kożuszkiem.

Dominika Nagórna

Rysopis: szczupła budowa ciała, wzrost około 168 cm, waga około 50 kg, włosy ciemne z jasnymi pasemkami, proste do ramion, oczy brązowe, twarz okrągła.

W chwili wyjścia z domu ubrana była w spodnie dżinsowe koloru ciemnego, różową koszulę z krótkim rękawem, czarny żakiet, kurtka koloru granatowego, z kapturem obszytym kożuszkiem, buty sportowe marki Puma, koloru czarnego z zielonymi elementami.

Już o 1 w nocy telefony dziewczyn były wyłączone…

Z żadną z nich nie udało się skontaktować. Jeżeli ktoś widział, którąkolwiek z dziewczyn, proszony jest o kontakt z najbliższym posterunkiem policji.

Oby znalazły się całe i zdrowe!

Może Cię zainteresować

zamknij