×

Jej córka urodziła się z wodogłowiem i niewykształconymi oczami. Ludzie nazywają ją potworem

Narodziny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Dla każdego rodzica bardzo istotne jest to, aby maluch urodził się przede wszystkim zdrowy, bo na wszystko inne przyjdzie czas w odpowiednim momencie. Niestety Soleannys nie mogła cieszyć się zdrowiem swojego nienarodzonego dziecka.

Lekarze bardzo szybko, gdy kobieta była w ciąży, poinformowali ją, że dziecko, które nosi pod sercem, jest bardzo chore

Lekarze martwili się, że córka Lugo zawsze będzie żyła w stanie wegetatywnym, ale mama była zdecydowana na to, aby urodzić córeczkę. Była gotowa zignorować lekarzy, gdy doradzali jej, żeby dokonała aborcji.

„Wiedziałam o tym, że jej mózg, oczka, nos, stopy i dłonie nie rozwijają się tak jak u normalnego dziecka, ale dla mnie i tak najważniejszy jest człowiek”

Chociaż powiedziano nam, że jest warzywem, zapewniłam ich, że nie jest, ponieważ czułam jej ruchy. Odpowiadała na bodźce, kiedy z nią rozmawiałam, reagowała kopnięciami i lubiła słuchać muzyki, będąc w moim brzuchu

Kobieta urodziła córeczkę w 39. tygodniu ciąży

Zgodnie z tym, co mówili lekarze, jej ukochane dziecko miało deformacje, rozszczepioną wargę, nieuformowane oczy, stopy i dłonie… Dziewczynka urodziła się z wodogłowiem, nagromadzeniem płynu w jamach czaszkowych.

Lekarze byli pewni, że Helianny nie przeżyje

Byli do tego stopnia przekonani, że tak się stanie, że przekazali rodzicom wodę święconą, aby wykonać chrzest. A jednak Helianna cudem walczyła. Była silna! Nie tylko przeżyła po swoich narodzinach, ale niedawno skończyła trzy latka!

Lugo doskonale zdaje sobie sprawę, że jej córka nie jest taka sama jak inne dzieci, ale mówi, że jej miłość pozwala jej widzieć rzeczy w innym świetle.

„To nie jest tak, że wszystko jest dobrze, ale cieszymy się, że nasza księżniczka żyje i razem możemy walczyć”

Życzymy dużo wytrwałości, bo miłości tej rodzinie zdecydowanie nie brakuje

Może Cię zainteresować