×

Mocny makijaż, najdroższe ciuchy i wyzywające pozy. Ta dziewczynka wygląda jak dorosła kobieta

Dzieci dorastają teraz szybciej niż kiedyś. Chcą naśladować swoich internetowych idoli, więc próbują tworzyć wizerunek, który nie jest odpowiedni do ich wieku. Bardzo dobrze widać to na przykładzie pewnej młodej Rosjanki.

Stara maleńka

Dzieci muszą mieć czas, żeby być dziećmi. Niestety, niektóre dojrzewają zdecydowanie za szybko. Psychologowie są pewni, że takie zjawisko ma zgubny wpływ na dzieci. Niestety często kusi je makijaż i wyzywające ubrania promowane przez ich ulubionych influencerów, więc trzynasto a nawet dziesięciolatki zaczynają wyglądać jak dorosłe kobiety.

Świetnie widać to na przykładzie młodziutkiej Rosjanki. Tonya Hoodyakova wrzuca na Instagram zdjęcia w pełnym makijażu i kusych strojach, którym daleko do dziecięcych. Jej konto obserwuje ponad 300 tys internautów i jesteśmy pewni, że większość z nich nie ma pojęcia, ile lat ma Tonya.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

Nie ma nawet 16 lat

Ile lat dalibyście Rosjance? 19, może 17? Nic bardziej mylnego. Tonya skończyła w tym roku dopiero 12 lat, chociaż ciężko w to uwierzyć. Niektórzy zastanawiają się, gdzie w tym wszystkim są jej rodzice.

Jak wy wyglądaliście w jej wieku?

Może Cię zainteresować

zamknij