×

14 oznak, dzięki którym sprawdzisz czy spotykasz się z księżniczką, czy świadomą życia kobietą

Jeśli jesteś facetem szukającym idealnej kobiety, upewnij się, że znasz różnicę między kobietą i dziewczyną. I nie, nie mówimy o wieku! Zasadnicza różnica dotyczy dojrzałości i tego, jak Twoja partnerka traktuje Ciebie i świat.

Istnieją pewne ogólne oznaki, dzięki którym w łatwy sposób ustalisz, czy osoba, która Cię interesuje, ma mentalność dziewczynki czy kobiety. Będziecie w szoku, ile prawdy w tym jest!

1. Dziewczyny pragną zainteresowania, a kobiety szacunku.

Podczas gdy młodsze panie chcą, aby oglądać się za nimi na ulicy, dojrzałe kobiety docenią, gdy będziesz po prostu dżentelmenem.

2. Niezależność

Dziewczyna zawsze szuka partnera, który we wszystkim jej pomoże. Kobieta nie musi tego robić.

3. Mądrość życiowa

Dziewczyna myśli, że zjadła wszystkie rozumy, a kobieta wie, że aby mieć szczęśliwy związek, musi mieć otwarty umysł na zdanie swojego partnera.

4. Alkoholowe szaleństwa

Dziewczyny niestety nie znają umiaru. Kobiety wiedzą, kiedy powiedzieć STOP.

5. Kontrolowanie emocji

Dziewczyny działają impulsywnie i chcą od razu rozwiązania sporu. Kobiety potrzebują czasu na to, aby wszystko przemyśleć.

6. Otwartość

Dziewczyny nie chcą spotykać się z Twoimi przyjaciółmi i rodziną, a kobiety rozumieją, że dla każdego faceta jest to szalenie ważne.

7. Media społecznościowe

Dziewczyny są uzależnione od Facebooka, Instagrama i Twittera. Dla kobiet to nie ma znaczenia, bo wolą spotkania na żywo.

8. Wolny czas

Kobieta wie, jak zagospodarować swój czas, podczas gdy dziewczęta często marnotrawią cenne godziny

9. Zdrowie

Dziewczyny nie przejmują się tak bardzo tym, co jedzą i w jakich ilościach. Nie badają się też regularnie, myśląc, że będą żyły wiecznie. Niestety to tak nie działa.

10. Sekrety

Dojrzała kobieta nie będzie bała się dzielić z Tobą swoimi tajemnicami, bo wie, że tworzycie drużynę.

11. Skromność

Dojrzałe kobiety wiedzą, że skromność w ubieraniu może być bardziej skuteczna niż pokazywanie całemu światu swojego ciała.

12. Wymagania z kosmosu

Dziewczyny często czują, że powinny być traktowane jak księżniczki, a kobiety wymagają równego partnera.

13. Samotność

Kobiety lubią być silne i mogą być niezależne, podczas gdy niektóre dziewczyny nie potrafią być same i szybko szukają nowego partnera.

14. Gierki i fochy

To chyba najważniejszy punkt… Kobiety wiedzą dokładnie, czego chcą i nie muszą Cię zwodzić. Dziewczyny nie liczą się z Twoimi emocjami.

Może Cię zainteresować