×

13 cech kobiety, które świadczą o tym, że spotykasz się z dojrzałą osobą. Ona wie, czego chce!

Jako społeczeństwo jesteśmy bombardowani ideą, że utrzymanie młodzieńczego wyglądu to sens naszego życia i że na tym się kończy i zaczyna świat. Krytykuje się wygląd kobiet i ocenia to, że w pewnym wieku nie powinny nosić się w określony sposób i zachowywać, bo TAK NIE WYPADA.

Dla wszystkich tych, którzy wyjątkowo mocno przejmują się tym, co powiedzą inni, mamy dobrą radę: nie przejmujcie się tym, bo ludziom nigdy się nie dogodzi, a jeśli chodzi o wspomniany wyżej temat wieku u kobiet, możecie być pewni, że te dojrzałe, mają ogromną klasę, wiedzę, dystans i świadomość swojego ciała.

Jaka jest dojrzała kobieta w związku?

Monica Bellucci

1. Jest finansowo niezależna.

Nie musisz płacić za kawę lub posiłek, choć to miły gest. Jednak kobieta, która jest samowystarczalna i niezależna potrafi po prostu imponować.

2. Ceni przyjaciół.

Nie robi awantur, gdy chcesz spotkać się ze swoimi znajomymi, bo robi dokładnie to samo i nie widzi w tym najmniejszego problemu.

3.Robi coś, co Ty lubisz, a Ty próbujesz jej pasji.

Nie ma problemu z tym, aby nagle zacząć się wspinać lub jeździć na quadach. Otwarta na propozycje!

Nicole Kidman

4. Nie bój się zaangażować.

Nie jest bluszczem. Nie ma zamiaru Cię osaczać, a chce być wierna i lojalna.

5. Nie słucha porad innych.

Dobrze wie, czego oczekuje od partnera i ile może mu dać.

6. Nie jest fizycznie przywiązana do telefonu.

Sprawdzi telefon w poszukiwaniu okazjonalnego tekstu i śmiesznych zdjęć. Ale wie, jak piękny jest świat i że warto się angażować w to, co ją otacza. Jeśli chce porozmawiać z przyjaciółmi, po prostu się z nimi spotyka.

Julia Roberts 2011 Shankbone 2

7. Media społecznościowe to zabawa, ale nie jej życie.

Nie musi robić zdjęć wszystkich rzeczy, które jadła, widziała i z kim się bawiła. Nie spodziewaj się, że napisze wiersz o Tobie na Facebooku.

8. Nie sprawdza Cię.

Jest na tyle pewna siebie i ma szacunek do swojej osoby i Twojej, że nie ma potrzeby ingerować w czyjąś przestrzeń. Uważa, że to zbyteczne.

Nie ma miliona koleżanek.

Choć jest lubiana, ma tylko sprawdzoną grupę przyjaciółek. Wierzy w siłę kobiet i zawsze pomaga, gdy nadejdzie taka okazja.

j-lo

10. Ma przeszłość.

I właśnie z tego powodu potrafi się zachować w każdej sytuacji, wie, że niektórych rzeczy się nie zmieni i szkoda czasu na rozpamiętywanie.

11. Nie bój się emocji.

Nie obawiaj się przed nią otworzyć, ponieważ nigdy Cię nie wyśmieje. Doceni to, że jesteś uczuciowy i masz wobec mnie jak najlepsze zamiary. Nie wykorzysta tego przeciwko Tobie.

12. Pełna akceptacja.

Nie ma zamiaru walczyć z figurą, która nie należy do modelki. Akceptuje siebie taką, jaką jest i przez pewność siebie jest jeszcze bardziej sexy!

meg-ryan-200062

13. Świetna kochanka!

Chyba nie trzeba mówić tego, że ta sfera jest u nich opanowana do perfekcji. Doświadczenie, świadomość ciała, wiedza na temat tego, czego chcą mężczyźni… Czy może być lepiej?!

14. Kiedy coś nie działa, nadszedł czas ruszyć dalej.

Starsze kobiety rozumieją, że życie jest zbyt krótkie, aby się trzymać i walczyć o miłość. To nie Romeo i Julia…

15. Rozstanie z klasą.

Często jest tak, że gdy emocje opadną będziecie w stanie normalnie rozmawiać i doceniać siebie jako przyjaciół.

IMG-57365.jpg

Czy przekonaliśmy Was do tego, że nie ma potrzeby bać się dojrzałych kobiet? Spróbujcie takiej znajomości, a zrozumiecie o co chodzi ;)

Polecane

Może Cię zainteresować