×

16 drobnych szczegółów u kobiet, którym mężczyźni wprost nie potrafią się oprzeć

Kobieca sensualność i seksualność jest czymś, na co mężczyźni zwracają uwagę, ale nie potrafią tego zrozumieć. Niektóre kobiety wiedzą, jak z tego korzystać i można odnieść wrażenie, że się z tym rodzą, a innym zajmuje trochę czasu, aby się tego nauczyć.

Oto 16 drobnostek, które pociągają mężczyzn:

1. Kiedy kobieta lekko gryzie wargę

Dzieci wykonują podobny gest, gdy są podekscytowane lub się czegoś boją. Ten ruch sprawia, że przenosimy uwagę na strefę cielesną.

2. Delikatna skóra

Nie ma nic bardziej seksownego niż kobieta o gładkiej skórze. Nie bez powodu płeć piękna zaczęły usuwać włosy w czasach starożytnych cywilizacji – już wtedy czuła, że to działa na mężczyzn.

3. Związane mocno włosy

Po pierwsze taka fryzura powoduje, że cały wizerunek sprawia wrażenie bardziej biznesowego, a jednocześnie pociągającego. Pokazuje również kark i uszy, które zwykle są przykryte włosami.

4. Nietypowy wygląd

Kiedy mężczyzna widzi wyróżniającą się kobietę, czuje pragnienie poznania jej lepiej. Kreatywni ludzie przyciągają wiele osób. Tatuaże lub krótkie włosy to ten kierunek!

5. Gdy kobieta nosi męską koszulę

Mając na sobie męską koszulę, wydaje się, że jest to jasny przekaz: „Chcę być bliżej Twojego ciała”. Wtedy mężczyzna odczytuje to tak, że kobieta chce być bliżej tak naprawdę jego, a nie samej koszuli.

6. Spojrzenie przez ramię

Tajemnicze spojrzenie przez ramię ma swoją własną magię. To dlatego często widzimy to na plakatach reklamowych.

7. Pewność siebie

Kiedy kobieta, która jest pewna siebie, wchodzi do pokoju, natychmiast zwraca uwagę wszystkich obecnych mężczyzn. Ale ważne jest, aby nie przesadzić, bo wówczas działa to odpychająco.

8. Odkryte ramiona

Faktem jest, że odkryte ramiona sprawiają, że mężczyźni chcą objąć kobietę i ją chronić.

9. Chodzenie w szpilkach

Jeśli już kobieta zdecyduje się je założyć, musi mieć pewność, że będzie potrafiła w nich chodzić. W przeciwnym razie cała magia pryśnie.

10. Seksowny głos

Mężczyźni są urzeczeni głosem, zwłaszcza takim, jaki miała Marilyn Monroe.

11. Pełne usta

Sprawiają, że mężczyźni mają ochotę ciągle na pocałunki. Nie lubią jednak zbyt sztucznych warg – to także jest istotne.

12. Elegancja

Elegancja przynosi idealną równowagę: nie afiszujesz się wówczas z seksualnością, ale także jej nie ukrywasz. Elegancja dotyczy całego wizerunku kobiety, od sposobu, w jaki się zachowuje do wyboru akcesoriów.

13. Piegi

Wyglądają bardzo kobieco, powodują skojarzenia z dzieciństwem i pasują do wielu kobiet. Ale niestety dziewczęta często próbują się ich pozbyć.

14. Naturalny makijaż

Większość mężczyzn lubi naturalny wygląd, a nie solidny makijaż.

15. Okulary

Nadają wyglądowi tajemniczości i przyciągają jak magnes. Poza tym możesz się nimi bawić, tym samym flirtując z rozmówcą.

16. Naturalny i szczery śmiech

Wiele dziewczyn obawia się, że szeroki uśmiech może zepsuć ich wizerunek. W rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Wszyscy mężczyźni uwielbiają kobiety swobodne i otwarcie wyrażające emocje.

Polecane

Może Cię zainteresować