×

Partnerka Eriksena ze łzami wybiegła na boisko. Gest kibiców wywołuje wzruszenie

W trakcie meczu Dania – Finlandia w ramach Euro 2021 doszło do tragicznego wypadku. Piłkarz Christian Eriksen zasłabł na murawie. Jak się później okazało, miał atak serca. Kibice wstrzymali oddech przyglądając się akcji ratunkowej.

Zapłakana partnerka Eriksena wbiegła na boisko

Dziewczyna piłkarza, Sabrina Kvist Jensen wylewała morze łez. Nie mogła nic zrobić, gdy ratownicy robili masaż serca jej ukochanemu. Przyjaciel z drużyny, Simon Kjaer pocieszał ja na drugiej stronie murawy.

Historia ich związku

Christian i Sabrina są parą od 9 lat. Zaczęli spotykać się w 2012 roku. Piękna kobieta jest duńskiej narodowości i bardzo chroni swoją prywatność przed mediami.

Pięć lat póżniej urodził się ich synek – Alfred, a pół roku temu na świat przyszło ich drugie dziecko. Nie są małżeństwem, ale tworzą piękną rodzinę.

Choć Christian jest super gwiazdą piłki, nie bywają „na salonach”. Para mieszka na stałe w Londynie i zdecydowanie woli spędzać czas w domu, wśród przyjaciół oraz rodziny.

Wzruszający gest kibiców

Gdy medycy walczyli o życie Christiana, jego zapłakana dziewczyna wbiegła na boisko. Kibice widząc jej ból, nagle robią coś… co wzrusza do łez.

Zaczynają klaskać, to jedyne co mogą teraz zrobić, by wesprzeć kobietę w trudnej sytuacji. By zachować prywatność zawodnika, kamery telewizji zostały zwrócone na trybuny. Tam widać było, że poruszeni kibice modlą się i płaczą.

Kibice Finlandii również zachowali się szlachetnie

Zanim na boisku pojawiły się profesjonalne parawany, zawodnicy własnymi ciałami zasłaniali kolegę. Zauważyli to kibice Finlandii, którzy z trybun zrzucili gigantyczną flagę. To właśnie nią ratownicy zasłonili piłkarza.

To niezwykły gest pokazujący, że piłka łączy, a nie dzieli.

Fotografie: Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij