×

Dziennikarka TVN 24 dokonała „coming out”. Pokazała zdjęcie ze swoją ukochaną!

Dziennikarka TVN jest lesbijką. Lubiana przez widzów reporterka opublikowała na Instagramie zdjęcie, które wywołało burzę. Nikt nie spodziewał się takiego zwieńczenia tzw. Miesiąca Dumy, czyli nieformalnego święta społeczności LGBTQ+.

Nikt o tym nie wiedział

Już nie jeden dzień, ale cały miesiąc społeczność LGBTQ+ obchodzi swoje Święto. Czerwiec upłynął w Polsce oraz na całym świecie pod znakiem tęczowej flagi. Ten czas był dla wielu osób okazją do wyznania otoczeniu prawdy na temat swojej orientacji seksualnej. Z tej sprzyjającej sposobności zdecydowała się także skorzystać popularna dziennikarka TVN. Mało kto znał wcześniej prawdę na temat jej życia osobistego. Reporterka, która na co dzień pracuje w TVN24 postanowiła, że nie zamierza dłużej ukrywać prawdy na swój temat. Marta Warchoł zdobyła się na wyznanie. Na swoim instagramowym koncie opublikowała fotografię, na której na moście pozuje w objęciach swojej partnerki. W opisie zdjęcia możemy przeczytać, że dodatkowym bodźcem do podzielenia się prawdą dotyczącą orientacji seksualnej były urodziny reporterki.

Pride month for sure, but it’s my birthday (Miesiąc dumy na pewno, ale dziś są moje urodziny – tłum. red.)

Internauci od razu zaczęli snuć przypuszczenia co do tego, kim jest ukochana dziennikarki. Wkrótce okazało się, że druga połówka Warchoł to jej koleżanka z pracy, Iwona Widomska.

Dziennikarka TVN jest lesbijką

Marta Warchoł już od niemal ośmiu lat pracuje w stacji TVN. Początkowo pełniła funkcję asystentki reportera „Faktów”. Później awansowała na wyższe stanowisko. Od 2019 roku pracuje jako reporterka telewizyjna TVN24. Najczęściej widzowie mają okazję widzieć ją w terenie. Zajmuje się przede wszystkim relacjonowaniem wydarzeń z kraju. Na wiadomość o tym, że dziennikarka jest lesbijką, jej fani na Instagramie zareagowali w bardzo ciepły sposób. W komentarzach gratulowali jej szczęścia. Przeważnie pisali miłe słowa.

Gratulacje! Pięknie razem wyglądacie.
No i git. Szczęścia w życiu życzę.
Wszystkiego najlepszego i wiecznej miłości. Chyba te urodziny zapamiętasz na długo.

Partnerka Warchoł, Iwona Widowska również współtworzy „Fakty” TVN. Pełni rolę producentki. Choć wiele osób nie wiedziało, że łączy je uczucie, to w przeszłości obie panie publikowały już w internecie wspólne zdjęcia. Jakiś czas temu wybrały się razem na urlop w Góry Świętokrzyskie oraz do Grecji. Do tej pory mogło się jednak wydawać, że ich relacja jest czysto przyjacielska.

W ostatnim czasie sporo osób ze świata show biznesu odważyło się przyznać do nietypowej orientacji seksualnej. Andrzej Piaseczny wyznał, że jest gejem a Tymon Tymański potwierdził, że jest osobą biseksualną. Z pewnością to nie koniec szczerych wyznań w branży medialnej. Kto jeszcze nas zaskoczy?

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij