×

Zobaczył swoje dziecko w piorącej pralce. Zrobił mu zdjęcie i wrzucił do sieci

Ojciec wszedł do pralni i nagle zobaczył swoje własne dziecko w pralce. Serce stanęło mu w miejscu i podjął błyskawiczne akcję ratunkową.

Dziecko znalazło się w pralce

Pewien ojciec po ujrzeniu twarzy swojego dziecka w pralce, przestraszył się ogromnie. Przerażenie zawładnęło jego całym umysłem i zaczął się zastanawiać, co robić. Gdy jednak przyjrzał się dokładniej, okazało się, że na szczęście nie było to jego prawdziwe dziecko.

Dziecko znalazło się w pralce
Imgur

Zamiast tego była to koszulka z twarzą jego malucha, która okazała się ogromną ulgą, gdy przyjrzał się i zrozumiał swoją błędną interpretację. Swoją zabawną wpadką postanowił podzielić się w sieci. Zdjęcie zostało pierwotnie udostępnione na Twitterze.


via GIPHY

Internet nie wybacza

Tata malucha napisał, że prawie został zabrany do szpitala z zawałem serca z powodu szoku na widok koszulki. Użytkownik ARussianAndHisBike na Imgur udostępnił zdjęcie z ostrzeżeniem. Zwrócił uwagę innych przed podobnym strachem, mówiąc:

Proszę, jeśli kiedykolwiek pierzesz swoją ulubioną koszulę ze zdjęciem dziecka, po prostu umieść notatkę ostrzegawczą na pralce lub coś w tym rodzaju.

Użytkownicy Imgur zobaczyli zabawne jak i przerażające zdjęcie i od razu zajęli się sekcją komentarzy. Jeden z nich powiedział: „Jak inaczej mam umyć dziecko, Karen?” podczas gdy inny żartował: „ To pomaga, jeśli dziecko też nie wygląda na przerażone na koszulce”.

Źródła: www.thesun.co.uk, metro.co.uk, citystylenews.com
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Imgur

Może Cię zainteresować

zamknij