×

Nagranie z komunii stało się hitem internetu. Mina księdza powala na kolana!

Pierwsza Komunia Święta jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego młodego katolika. Ale dzieci często nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji i nie bardzo wiedzą, jak się zachować. Doskonale pokazuje to nagranie z komunii, które stało się hitem TikToka. Przystępująca do sakramentu dziewczynka sprawiła, że wierni wybuchnęli śmiechem.

Dziewczynka zaskoczyła księdza

Gdy dziecko po raz pierwszy przyjmuje Eucharystię, jest to radosne, ale i stresujące wydarzenie. Ta dziewczynka najwyraźniej ze stresu poczuła suchość w gardle. A może po prostu okazała się początkującą koneserką wina…?

Uroczystość pierwszej komunii w Stanach Zjednoczonych różni się nieco od tej, z którą stykamy się w Polsce. Jak widzimy na nagraniu, akurat w tej parafii ksiądz podaje dzieciom kielich z winem symbolizującym krew Jezusa Chrystusa.

Sęk w tym, że jedna z przystępujących do komunii dziewczynek wzięła kielich z winem i… nie chciała go wypuścić z rąk. Trunek zasmakował jej do tego stopnia, że wypiła niemal całą zawartość kielicha, wprawiając duchownego w zakłopotanie. Ksiądz nie bardzo wiedział, jak się zachować, ale zachowanie dziewczynki przyjął z uśmiechem.

Nagranie z komunii hitem sieci

Filmik, na którym zarejestrowano całe zdarzenie, trafił do sieci i stał się hitem wśród internautów. Obejrzało go miliony osób!

Po opróżnieniu kielicha z winem dziewczynka wróciła na miejsce z niewinną miną. W kościele rozległ się śmiech wiernych. Na szczęście i ksiądz, który początkowo był zszokowany, wykazał się poczuciem humoru.

Poniżej publikujemy nagranie z komunii, które stało się hitem TikToka:

@pfchartley It’s free why not? #church #humor #funny #thirsty #fyp #funny ♬ Our God is an awesome God – Genevieve

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij