×

Szef zakazał im pracy w krótkich spodenkach. Następnego dnia pękł ze śmiechu na ich widok

Upały chyba nie służą nikomu, a zwłaszcza męczące są dla ludzi, którym przyszło pracować na zewnątrz. Weźmy na przykład robotników – logicznym jest, że muszą mieć na głowie ochronny kask i kamizelki, ale długie spodnie są dla nich już zbyt problematyczne. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na termometr w czasie lata albo wyjątkowo ciepłej jesieni… Na dworze może być przecież ponad 30 stopni, a wtedy ciężko zająć się pracą.

Nie do końca sprzyjające warunki

Pracownicy budowy z Surrey w Wielkiej Brytanii udowodnili, że mają nie tylko poczucie humoru, ale też bardzo duży dystans do siebie.

W ukropie nie dawali rady pracować w długich spodniach. Anglię zalała w zeszłym roku fala upałów i w związku z tym mężczyźni próbowali wyperswadować na pracodawcy noszenie krótkich spodenek. Niestety nie udało się, a szef tłumaczył to tym, że dba o ich bezpieczeństwo.

Znaleźli sposób, aby to obejść!

Nie dawali rady pracować w dżinsach, dlatego wpadli na genialny pomysł. Następnego upalnego dnia pojawili się na placu budowy w spódniczkach i od razu wzbudzili tym szerokie zainteresowanie.

Sami przyznali, że było o niebo wygodniej i nie męczyli się, a przy okazji wzbudzili niemałe zainteresowanie.

Pomysł wart naśladowania?

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij