×

Młoda para była w trakcie sesji zdjęciowej. W każdy kadr wchodziła roznegliżowana kobieta

Zepsuć czyjeś zdjęcie można na wiele sposób, robiąc to chociażby zupełnie nieświadomie. W tym przypadku nie ma mowy o niewiedzy! Pewna kobieta leżała w parku i opalala się, gdy w tym samym czasie tuż obok niej para młoda miała sesję zdjęciową. Oczywiście miała prawo do tego, ale jeśli ktoś poprosił ją o to, aby się przesunęła, a ona tego nie zrobiła, można mówić o działaniu z premedytacją ?

Zrujnowała im sesję, ponieważ nie chciała się przesunąć

W samym bikiniu rozłożyła się na ręczniku i ani myślała o tym, aby się przesunąć, a wszystko w odległości zaledwie kilku metrów od miejsca, w którym odbywała się sesja!

28-letnia Natalie Ling, która była gościem na weselu, postanowiła nagrać tę dziwną sytuację i podzielić się nią z ludźmi w sieci. Była przekonana, że w przeciwnym razie nikt jej nie uwierzy w zaistniałą sytuację.

Co ona sobie myślała?

Wszyscy ją zauważyliśmy i myśleliśmy, że się poruszy, ale tego nie zrobiła. Nie miała nawet takiego zamiaru. Była po prostu niemiła!

Była otoczona przez gości weselnych, para była za nią i fotograf ciągle coś doradzał zakochanym, więc nie ma szans, że „plażowiczka” nie wiedziała, co się dookoła niej dzieje. Tym bardziej, że jedna z osób poprosił ją o to, aby tylko na chwilę się przesunęła!

Została kilka razy poproszona o to, aby się przesunęła ale po prostu nas zignorowała. Ponieważ był to wielki dzień Marka i Mandy, nie chcieliśmy dodatkowego stresu związanego z konfrontacją. Możliwe, że kobieta przemyślała sobie sprawę, bo po około 10 minutach wstała i odeszła, ale na miejscu i tak zostawiła swoje rzeczy

Agentka nie z tej ziemi ?

Może Cię zainteresować

zamknij