×

Trzymał 2-letnie dziecko w klatce, aby zezłościć byłą żonę. Sprawował opiekę nad córką

Jakim ojcem trzeba być, aby trzymać dziecko w klatce?! Ten człowiek z całą pewnością nie zasługuje na tytuł taty… Co zrobił? Chciał sprawić, aby jego była żona się zezłościła, dlatego ich 2-letnią córkę włożył do metalowej klatki.

Jak mogło dojść do takiego zaniedbania? Dlaczego dziecko znalazło się w klatce?

2-latka była pod opieką ojca, gdy jej rodzice się rozwiedli. Niestety mężczyzna znęcał się nad dzieckiem, chcąc wywrzeć na byłej żonę jakiekolwiek emocje i zemścić się na niej.

Dziecko w klarce

Dlaczego zamknął swoje dziecko w klatce?

Xu Qian nie tylko zamknął córkę w klatce dla psa, ale zrobił jej serię zdjęć i wysłał do byłej żony. Na fotografiach widać, że dziewczynka była bita. To, co otrzymała, szybko znalazło się w sieci, ale bezbronna kobieta uważa, że nikt nie jest w stanie jej pomóc. Dodatkowo wyznała, że jeszcze gdy byli małżeństwem, była bita i zgłaszała sprawę na policję, ale oni nic z tym nie zrobili.

Oni są też mężczyznami jak mój były mąż i pomagają innym mężczyznom. Bardzo często on się nade mną znęcał, a gdy dzwoniłam na policję, to oni go tylko upominali. Nic mu nie robili

Służby w końcu jednak pochyliły się nad sprawą. Zadziwiająco mężczyzna przyznał się do tego, że trzymał dziecko w klatce

Polecane

Może Cię zainteresować