×

Horror 2-latka: Upadł na schodach, nagle mechanizm zaczął wciągać jego rączkę

Mama i je 2-letni synek przeżyli prawdziwy horror. Ramię chłopca zostało wciągnięte przez ruchome schody, kiedy wybrali się na zakupy do centrum handlowego. Makabryczny wypadek i dramatyczna walka o uratowanie ręki malucha zostały uwiecznione na nagraniu.

Wypadek na ruchomych schodach

Do wypadku doszło w Yuanjiang w Chinach. Chłopiec przewrócił się, a jego rączka została w wciągnięta przez ruchome schody. Zrozpaczona matka próbowała podnieść płaczącego chłopca, ale schody nadal się poruszały. Udało się je zatrzymać ochroniarzowi dopiero, kiedy zjechali na dół.

Imgur

Akcja ratunkowa trwała prawie godzinę

Wtedy rozpoczęła się akcja ratunkowa. Na miejsce szybko przybyły służby z narzędziami, pozwalającymi na uwolnienie chłopca ze szczeliny między schodami a barierką. Jego rączkę udało się wyciągnąć dopiero po 45 minutach.

Imgur

Chłopiec był bardzo spokojny

Na nagraniu widać, jak ratownicy próbują różnych sposobów na uratowanie dziecka, tak by odniósł jak najmniejsze obrażenia. W tym czasie jego mama mogła tylko bezradnie przyglądać się przez drugą stronę szklanej barierki. Chłopiec na początku bardzo płakał, ale później był bardzo dzielny. Spokojnie słuchał poleceń ratowników i znosił całe zamieszanie lepiej niż reszta rodziny.

Imgur

Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo

2-latek został zabrany karetką do szpitala. Według informacji od ratowników, jakimś cudem nie miał żadnych złamań i obrażeń zagrażających życiu. Na razie nie ma żadnych informacji o stanie jego ręki, ale groźnie wyglądająca sytuacja na pewno mogła skończyć się o wiele gorzej.

Imgur

Miejmy nadzieję, że 2-latek w przyszłości nie będzie pamiętał o traumatycznym wypadku.

Może Cię zainteresować

zamknij