×

Kolejny konflikt na królewskim dworze. Zachowanie Meghan niepokoi nawet Harry’ego

Dziecko Meghan i Harry’ego nadal budzi ogromne zainteresowanie wśród tabloidów, lubujących się w plotkach z królewskiego dworu. Ostatnio do mediów przeciekły informację, że zachowanie księżnej Sussex budzi niepokój nie tylko rodziny królewskie, ale także jej męża.

Dziecko Harry’ego i Meghan jest ciągle z mamą

Książęca para wyprowadziła się z pałacu Kensington do własnej posiadłości. Wiele osób zauważyło, że od tego czasu Meghan Markle niechętnie kontaktuje się z angielskim dworem. Według australijskiego „New Idea”, żona księcia Harry’ego nie chce nawet korzystać z pomocy królewskich nianiek. Jedna z kobiet, która miała pomóc Meghan w opiece nad małym Archiem, podobno została odesłana już po dwóch tygodniach.

Instagram

Instagram

Meghan niechętnie oddaje dziecko pod opiekę, nawet jeśli chodzi o Harry’ego

Według źródła australijskiego magazynu, Markle sama zajmuje się dzieckiem i nie chce zostawić go nawet na kilka minut. Jej matka może potrzymać chłopca na rękach tylko chwilkę, kiedy córka bierze prysznic. Meghan jest podobno niechętna spuścić synka z oka, nawet kiedy zajmuje się nim sam książę Harry:

Meghan lubi wszystko kontrolować. Nie pozwala nikomu przebywać sam na sam z Archiem. Ignoruje pomoc. Nikt oprócz niej się nim nie zajmuje

Książę Harry ma związane ręce

Książę Harry zawsze stawał po stronie żony w konflikcie z dworem, ale teraz podobno nawet on jest zaniepokojony. Boi się, że Meghan może być przemęczona, bo ma na głowie za dużo obowiązków. Z drugiej strony wie, że zwrócenie jej uwagi w niczym nie pomoże, bo księżna Sussex jest bardzo stanowcza i wie czego chce.

Może Cię zainteresować