×

Trzy siostry przeszły w domu przez piekło. Zgotowała im je matka, ojczym i dziadek

Dzieci z Krapkowic przeżyły w domu istne piekło. Były molestowane przez matkę, jej partnera i dziadka. Do Sądu Okręgowego w Opolu trafił właśnie akt oskarżenia przeciwko tej trójce. Dorośli ludzie wykorzystywali ofiary, najmłodsze miało 8 lat, a najstarsze 11. 36-letnia Katarzyna K., 47-letni Janusz Cz. i 62-letni Artur M. odpowiedzą za swoje czyny.

Dzieci z Krapkowic nie wiedziały, czym jest miłość i rodzicielskie ciepło. Znały za to inne emocje…

Wiedziały, czym jest strach i ból. Sąsiedzi, już w marcu, gdy doszło do zatrzymania, mówili o tym, że dziewczynki w tym domu nie miały dobrze. Były brudne i często chodziły głodne. Zdarzało się, że chodziły po ulicach wiele godzin po tym, gdy zapadł zmrok. Nikt ich nie pilnował i nie troszczył się o nie.

Dzieci z Krapkowic

Pomoc społeczna wykazywała zainteresowanie dziećmi, ale matka zaprzeczała, że w domu dzieje się coś złego

Nie chciała, aby na jaw wyszły zaniedbania i to, że często w domu dochodzi do libacji alkoholowych, w czasie których dziewczynki były gwałcone. Można pomyśleć, że matka powinna chronić swoje dzieci. Na pewno nie robiła tego 36-letnia Katarzyna W., która nie tylko nie miała nic przeciwko, ale także sama zmuszała córki do różnych zachowań seksualnych.

W końcu dzieci odebrano matce w maju 2018 roku na wniosek pomocy społecznej. Wszyscy myśleli, że w grę wchodzi zaniedbanie, a nie czyny, które powodują, że drętwieje całe ciało. Jak można robić coś tak obrzydliwego własnym dzieciom?!

Gdy dziewczynki znalazły się w rodzinie zastępczej, zauważono, że dziwnie się zachowują. Szybko udało się dojść do tego, że są ofiarami przemocy seksualnej

Aresztowano matkę i jej partnera, ale krótko po ich zatrzymaniu do aresztu trafił też dziadek dziewczynek, który również je wykorzystywał… Iwona Kanturska z Prokuratury Rejonowej w Strzelcach Opolskich mówi:

Zarzuty, jakie zostały postawione trójce oskarżonych dotyczą szeroko pojętej pedofilii. Mamy do czynienia z całym spektrum różnych zabronionych zachowań, które zostały popełnione ze szczególnym okrucieństwem

Za to, jakich czynów się dopuścili, grozi im kara nie krótsza niż 5 lat pozbawienia wolności.

_________________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Napisz do nas, jeśli spotkała Cię historia, którą chcesz się podzielić: [email protected]

Polecane

Może Cię zainteresować