×

13 najbardziej przerażających rzeczy, które dzieci powiedziały swoim rodzicom. Strach się bać

Dzieci to małe aniołki z dużymi oczkami, rumieńcami i lokami. No właśnie, czy aby na pewno tak jest zawsze? Każdy rodzic wie, że pociechy mogą pokazać pazurki i niekiedy to, co mówią może być nie tylko dziwne, co przerażające. Oto kilka przykładów na to, że dzieci mogą doprowadzić do ciarek na całym ciele.

1.

„Moja najlepsza przyjaciółka zmarła, kiedy byłam w ciąży. Gdy moja córka miała trzy latka, miała taki okres, że biegała i śmiała się tak, jakby się z kimś bawiła. Gdy spytałam ją, dlaczego tak robi, ona odpowiedziała, że ciocia Lena się z nią wygłupia”

I'm scheming...

2.

„Kiedy moje dziecko miało cztery lata, oglądaliśmy film dokumentalny o Titanicu. Pokazano nagle rekonstrukcję kotłowni. Moja córka wskazała na ekran i powiedziała: „To nieprawda. Kotły były po drugiej stronie i byłam tam. I właśnie przez to nie lubię wody”. Cała rodzina zamarła”

3.

„Mój syn powiedział mi kiedyś bardzo przyjaznym głosem, żebym się nie martwiła, bo on nigdy by mnie nie zabił”

Macro William

4.

„Kiedy mój brat był mały, zachowywał się tak, jakby cały czas słyszał jakieś głosy i rozmawiał z nimi. Raz moja matka słyszała, jak mówi: Nie mogę go zabić, przecież to mój ojciec. Mam tylko jednego!”. Do tej pory nie wiemy, co to mogło być”

5.

„Kiedy mój syn był mały, wspiął się na nasze łóżko i zaczął płakać. Gdy go zapytaliśmy, co się stało, on powiedział, że gruby pan z dziurą w głowie cały czas próbuje otworzyć jego okno”

No compromising

6.

„Córka pomagała mi przy doborze ubrań. Stanęłyśmy przy otwartej szafie, gdy ona nagle zaczęła się śmiać. Gdy o to zapytałam, powiedziała, że rozbawił ją pan z szyją węża. Powoli rozejrzałam się po pokoju, ale nic nie widziałam. Cały czas się zastanawiam, czy ktoś się nie powiesił u nas w domu”

Little Miss Dr. Evil

7.

„Tego dnia za bardzo przesadziłam ze słońcem i zaczęła schodzić mi skóra. Moja córka zbierała ją do szklanki. Zdziwiło mnie jej zachowanie i zapytałam po co to robi. Ona odparła, że kiedy umrę, będzie mogła zrobić sobie z mojej skóry maskę, a dzięki temu zapamięta mnie na zawsze”

Dark, Evil Josh

8.

„Mojego męża nie było w domu, dlatego pozwoliłem 3-letniemu synkowi spać ze mną w łóżku. Była cisza, gdy nagle zaczął mówić: „W końcu Cię mam i będę mógł Cię zjeść i zrobić, co tylko będę chciał”. Byłam w lekkim szoku”

9.

„Mój mały brat miał niewidzialnego przyjaciela z rodziną. Nazywał się Roger i miał żonę i 9 dzieci. Przez trzy lata mieszkał pod naszym stolikiem w dużym pokoju. Pewnego dnia całkiem spokojnie mój brat poinformował, że Rogera nie ma już z nami, ponieważ zabił swoją rodzinę i siebie”

Arttu watching TV

10.

„Mój syn, który miał trzy lata, pewnego ranka przyszedł dość senny na śniadanie. Kiedy zapytałem go, czy się nie wyspał, on całkiem spokojnie powiedział, że nie mógł usnąć, bo dziadek Bernd szczypał go w stopy. Mój ojciec, dziadek Bernd, zmarł osiem lat temu, na długo przed urodzeniem mojego syna. A co jest najstraszniejsze w tym wszystkim to fakt, że właśnie w ten sposób budził mnie i brata. Moje dziecko nie mogło o tym wiedzieć”

Thinking about Mum...

11.

„Od momentu, gdy mój syn skończył 3 latka, zaczął opowiadać historie o przerażającym człowieku, który mieszkał w sypialni moich rodziców. Zwierzył mi się z tego po wizycie u dziadków. Zapytałem zaciekawiony, jak wygląda ten mężczyzna. Na co mój syn powiedział, że ciężko stwierdzić, bo on nie ma twarzy”

ユキチ(yukichi)

12.

„Kiedy kładłem spać mojego 2-letniego synka, powiedział do mnie: „Żegnaj tatusiu”. Ja sprostowałem, że się nie mówi 'żegnaj', a używa się zwrotu 'dobranoc'. Mój synek spojrzał mi w oczy i powiedział: „Nie, tym razem będzie żegnaj”. Dreszcz przeszedł mi po ciele”

13.

„Mój syn powiedział mi kiedyś: „Mamo, kocham Cię tak bardzo, że chcę odciąć Ci głowę, aby nosić ją ze sobą. Zawsze będę mógł spojrzeć na Ciebie, gdy będę chciał”. No cóż, to było naprawdę straszne”

nathan at marina bay

Czy możliwe, że potwierdza się to, co mówią starsze osoby, że dzieci widzą zmarłych? Czy mieliście podobne doświadczenia i chcecie się nimi podzielić?

Może Cię zainteresować

zamknij