Kategorie Życie

W opuszczonym mieszkaniu znaleziono ciała dwóch zaginionych, 4-letnich dziewczynek

Do przerażającego odkrycia doszło w Demrze w Bangladeszu. W jednym z opuszczonych mieszkań znaleziono ciała dwóch 4-letnich dziewczynek. Ich zaginięcie zgłosiły wcześniej rodziny. Nikt nie przypuszczał jednak, że finał tej sprawy będzie tak druzgocący.

Zaginięcie dziewczynek

Nusrat i Dola – tak miały na imię dziewczynki, które nie wróciły na noc do domu. Ich zaginięcie niemal natychmiast zostało zgłoszone na policję. Rodziny również nie próżnowały. Wyszły na ulice miast, aby nawoływać dzieci z nadzieją, że się odnajdą. Niestety, bez skutku.

Szokujące odkrycie

W końcu sprawdził się najgorszy z możliwych scenariuszy. Ciała dziewczynek zostały znalezione w jednym z opuszczonych mieszkań.

Ciała dwóch 4-latek zostały odnalezione w budynku przy ulicy Shahjalal w Demrze – poinformował inspektor tamtejszej policji Noor-e-Alam Siddique

Kto stoi za śmiercią dziewczynek?

Na chwilę obecną nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie. Nie wiadomo również, w jaki sposób zmarły Nusrat i Doli. Jak donoszą źródła, kiedy ciała 4-latek zostały odkryte, jedno z nich leżało na łóżku, a drugie tuż pod nim. Policja wciąż poszukuje właściciela opuszczonego mieszkania. Niewykluczone, że ma on związek z całą sprawą.