×

18-letni Dawid zaczął dusić matkę. Kobieta chciała, aby przestał grać na komputerze

Uzależnienie w dzisiejszych czasach nie tylko kojarzy się z alkoholem, papierosami i narkotykami, ale bardzo często młodzi ludzi popadają w nałóg związany z internetem i grami komputerowymi.

W Warszawie doszło do bulwersującej sytuacji, w której to 18-latek zaatakował własną matkę, po tym gdy ta kazała przestać mu grać nocą na komputerze. Nie można było go opanować, ponieważ wpadł w istny szał.

tex playing video games

Zaczął szarpać i podduszać matkę

Kobiecie przeszkadzało to, co się działo u syna w pokoju, ponieważ przez mikrofon porozumiewał się bardzo głośno z innymi graczami, a to z kolei uniemożliwiało sen domownikom. O 4 nad ranem mama chłopaka miała już dość, dlatego postanowiła interweniować. 41-letnia kobieta najpierw poprosiła go o to, aby wyłączył sprzęt i pozwolił innym spać, gdy to nie skutkowało, podniosła głos. Chłopak wtedy wpadł w szał i rzucił się na nią, szarpał za włosy, popychał i dusił!

Na miejsce awantury została wezwana policja. Jak się później okazało, to nie była pierwsza interwencja. Bezradna matka próbowała spokojnie wyperswadować mu nocne granie, ponieważ dzielił pokój z dwójką rodzeństwa, która przez to nie mogła spać. Gdy 18-letni Daniel zaczął ją dusić, zrozpaczona kobieta nie widziała innego wyjścia. Wezwała policję.

Podkomisarz Marta Sulowska, rzeczniczka Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV na Woli, w rozmowie z serwisem onet.pl, powiedziała:

Mężczyzna usłyszał w wolskiej komendzie zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad matką. Za to przestępstwo grozi mu nawet do pięciu lat pozbawienia wolności

Podnieść rękę na własną matkę…

Polecane

Może Cię zainteresować