×

Andrzej Duda na wakacjach przegląda Instagram. Dał serduszko Roksanie Węgiel

Prezydent RP odpoczywa nad Bałtykiem. Jednakże wciąż pozostaje aktywny w mediach społecznościowych. Ostatnio Andrzej Duda polubił zdjęcie Roksany Węgiel. Najnowsza sesja artystki widocznie przypadła mu do gustu.

Prezydent na wakacjach

Andrzej Duda już drugą kadencję jest Prezydentem RP. Ostatnio wraz ze swoją małżonką, Agatą Kornhauser-Dudą, wybrał się na krótki urlop. Gdzie spędzają wakacje? Nad polskim morzem, a dokładnie w Juracie, w jednej z luksusowych posiadłości Prezydenta RP. Jak czytamy na portalu twojajurata.pl, posiadłość mieści się na 150-hektarowej działce. Znajdują się tam m.in.: kryty basen z jacuzzi, kort tenisowy, sauna oraz siłownia.

Oczywiście wyjazd Pierwszej Pary RP nie umknął uwadze czujnym paparazzi. W sieci można znaleźć zdjęcia podczas ich wspólnego spaceru. Małżonkowie chodzili po plaży i brodzili w płytkiej wodzie.

Okazuje się jednak, że nawet będąc na urlopie, prezydent trzyma rękę na pulsie i pozostaje aktywny w mediach społecznościowych. Dowodem na to może być fakt, że reaguje na interesujące wpisy.

Andrzej Duda polubił zdjęcie Węgiel

Internetowa aktywność Prezydenta RP jest powszechnie znana. Jednakże spędzając urlop z żoną, publikuje znacznie mniej postów. Nic dziwnego, pogoda sprzyja relaksowaniu się plaży i morskim kąpielom. Andrzej Duda znalazł jednak czas, aby zajrzeć na Instagrama. Wówczas zapewne wyświetliła mu się najnowsza sesja Roksany Węgiel. Nie zostawił tego bez reakcji…

Na profilu artystki pojawiły się zdjęcia, na których wokalistka pozuje w różowej sukience z pomarańczowymi elementami. Patrząc na ostatnie fotografie 16-latki widać, że ostatnio chętniej eksperymentuje z wyglądem i sięga po odważniejsze stylizacje.

Ta najnowsza zapewne przypadła do gustu Prezydentowi RP, bo ten zostawił pod sesją serduszko. Trzeba przyznać, że to całkiem sympatyczny gest ze strony głowy państwa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ⚡️ (@roxie_wegiel)

Fani wokalistki także docenili jej nowy look. Jak czytamy w komentarzach pod zdjęciami:

Śliczna fryzura i mega stylizacja 😍💕💖

Genialna stylówa ❤️ pięknie ci w takiej fryzurze ❤️

Ale ładnie ci w Tej fryzurze 😍❤️

Wy też zostawiliście serduszko?

Źródła: kobieta.wp.pl, www.fakt.pl, jastrzabpost.pl

Może Cię zainteresować

zamknij