×

Duda pomógł znieść wózek z dzieckiem reprezentanta Polski. Zdjęcie jest gorąco komentowane

Jako, że piłka nożna w naszym kraju zyskała rangę sportu narodowego, nie obyło się bez wizyty prezydenta. Andrzej Duda w środę spotkał się z piłkarzami reprezentacji w Juracie.

Nietypowa sytuacja

Prawdziwą furorę wywołał jednak drobny gest prezydenta, a nie samo spotkanie. Otóż Andrzej Duda postanowił okazać swoje dobre serce i zdobył się na uroczy gest. Niby nic wielkiego, a jednak aż miło się robi.

Spotkanie Andrzeja Dudy z Reprezentacją Polski w Piłce Nożnej. Ustawiam wszystkich do zdjęcia grupowego. Nagle krzyknął Grzegorz Krychowiak – „Rób zdjęcia, Prezydent pomaga znosić wózek!” W sumie to już nie pierwsza taka sytuacja (dla PAD to norma) ale widać, że ciągle zaskakuje :)

Prezydent kontra wózek

Sytuację udało się uchwycić prywatnemu fotografowi prezydenta, Jakubowi Szymczukowi. Opisał też zabawne okoliczności towarzyszące całej scenie. Choć gest niewielki, Andrzej Duda kolejny raz zaskakuje i pokazuje, że czasem potrzeba niewiele. Dziecko kadrowicza z kolei będzie miało co opowiadać kolegom za kilka lat.

Podziękowania

Oczywiście nie obyło się bez podziękowań i podniosłych słów, które rozgrzeją ducha walki w piłkarzach reprezentacji podczas nadchodzących meczy. Prezydent pogratulował dotychczasowych sukcesów i życzył całej masy kolejnych oraz wielu powodów do świętowania.

Może Cię zainteresować