11 rzeczy, które szczególnie mocno przyciągają duchy. Dla własnego dobra lepiej ich unikaj

Ci, którzy wierzą w duchy, uważają, że to dusze, które nie znalazły swojego miejsca i błąkają się teraz, nękając ludzi tu na ziemi. Uwięzieni między dwoma światami… Nawiedzają te miejsca, które były bliskie ich sercu, albo takie, w których mają niezałatwione sprawy. Specjaliści w tej materii uważają, że jest 11 rzeczy, które szczególnie mocno przyciągają złe duchy.

1. Przemoc

Przemoc rodzi przemoc, a każde miejsce, które widziało przemoc, gromadzi energię negatywną. Brutalność i okrucieństwo to rzeczy, które łamią ludzką duszę, a duchy to potrafią wyczuć. Miejsca z historią przemocy są często nawiedzane.

2. Głęboki smutek

Duchy często nawiedzają pogrążonych w depresji. Ludzie, którzy stracili wszelkie nadzieje i nie widzą sensu życia, są często bardzo słabi. Dusze takich osób nie bronią się zbyt długo przed atakiem ducha, dlatego są łatwym celem.


sadness;
Udostępnij

3. Gniew

Dom, który widział gniew, osobę, której dusza jest wściekła, lub rodzinę, która ma tylko gniew w swoich sercach, jest wysoce podatna na nawiedzenie przez ducha. Negatywna energia emitowana przez gniew zwabia złe dusze.


Anger
Udostępnij

Lewandowska przez przypadek ujawniła na zdjęciu swój tatuaż. Posypały się komentarze

4. Samobójstwo

Śmierć jest jedną z najsilniejszych mocy, która przyciąga duchy. Samobójstwo jest uważane za jeden z największych grzechów, które można popełnić, a więc miejsca, w których do niego doszło, są zwykle nawiedzane. Ponadto negatywna energia przenikająca przez samobójców pozostaje w tym miejscu, czyniąc je naznaczonym.


depression
Udostępnij

5. Przemoc

Domy, w których doszło do przemocy, są narażone na odwiedziny duchów. Są wypełnione bólem ludzkich dusz i smutkiem.


Physical Abuse :(
Udostępnij

6. Szaleństwo

To skrajna forma gniewu i często wiąże się z nadużyciami. A dochodzi do tego w prostej linii, gdy ktoś nie radzi sobie ze złością. Uważa się, że duchy uznają takie warunki za odpowiednie.


Raging
Udostępnij

7. Morderstwo

Miejsca, które widziały zabójstwo i ludzi, którzy je popełnili, zwabiają do siebie duchy i nie ma co tego faktu ukrywać. Potwornie zła energia musi mieć w końcu gdzieś swoje ujście.


Haunted
Udostępnij

Badania nie pozostawiają złudzeń. Większość genów dziedziczymy po babci ze strony matki

8. Nienawiść

Nienawiść, zazdrość i gniew to jedne z najbardziej negatywnych emocji, do jakich zdolni są ludzie i szczególnie mocno przyciągają do siebie duchy, które karmią się ludzkimi słabościami.


Ghost
Udostępnij

9. Niepokój

Niespokojne serce nie jest w stanie wlaczyć z atakami złej duszy, która w prosty sposób może je prześladować. To podatny grunt dla złej energii.


Anxiety
Udostępnij

10. Choroba

Choroby osłabiają ciało, które z kolei osłabia umysł. Negatywne myśli to idealna pożywka dla duchów.


anxiety
Udostępnij

11. Samotność

Samotne serca to smutne serca, które są słabe i cierpią, a to z kolei przyciąga duchy, które tylko czekają, by posiąść takie osoby i zapanować nad nimi.


loneliness
Udostępnij

Zobacz także:

Fotografie: images.inuth.com