×

Policjanci przypadkiem trafiają pod zły adres. Drobny szczegół na choince przykuwa ich uwagę

Dwóch policjantów z Ohio przypadkiem trafiło pod niewłaściwy adres. Jednak drobny szczegół, który dostrzegli sprawił, że zatrzymali się przy domu na trochę dłużej. Gest właściciela poruszył ich do głębi.

Przed domem była wystawiona choinka. Pozornie wydawała się zwyczajna, jednak to ozdoby sprawiły, że dla policjantów była tak wyjątkowa.

Właścicielka drzewka na każdej bańce zapisała imię i nazwisko policjanta, który stracił życie na służbie. Nazwała to „drzewkiem honoru” i w ten sposób chciała uczcić pamięć poległych funkcjonariuszy.

the christmas tree (3)

Policjanci byli bardzo poruszeni tym gestem i postanowili podzielić się serdecznym drzewkiem w mediach społecznościowych.

Internauci również byli bardzo przejęci. Wiele osób pogratulowało kobiecie sposobu, w jaki złożyła hołd poległym policjantom. Pojawiło się także mnóstwo pozytywnych komentarzy.

From the inbox – "What a wonderful tribute:Partner and I accidentally went to the wrong address today on a run and…

Opublikowany przez Ohio Going Blue Sobota, 10 grudnia 2016

„Taki piękny hołd w świecie, w którym żyjemy z tak wielką nienawiścią do organów ściągania. Jednak widząc takie drzewko, można znów wierzyć w to, że są ludzie, którzy to szanują.”

Kobieta, która udekorowała drzewko, myślała o każdym policjancie, którego imię wypisywała. Chciała poświęcić im ostatnie wspomnienie.

To bardzo piękne co zrobiła, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że nie miała wobec nich żadnego obowiązku ani nie była z nimi związana. Nie zapomniała także o psach pomagających funkcjonariuszom w wykonywaniu obowiązków.

Police Dog

Z pewnością jest to wspaniały sposób na uczczenie pamięci, a policjanci na długo nie zapomną widoku „drzewka honoru”.

Może Cię zainteresować

zamknij