×

Dramatyczny finał zdrady małżeńskiej. 2,5 tysiąca osób poddano kwarantannie!

Dramatyczny finał zdrady. Młoda mężatka po powrocie z Hiszpanii stwierdziła u siebie objawy zarażenia koronawirusem. Mimo to umówiła się na randkę z kochankiem. Krótko po schadzce mężczyzna urządził grilla na 20 osób. No a potem już poszło… Kwarantanną objęto całe miasteczko.

Schadzka w cieniu koronawirusa

Niecodzienny finał zdrady małżeńskiej opisał argentyński dziennik „Clarin”. Wszystko zaczęło się od mieszkanki miasta Cordoba, drugiego pod względem wielkości miasta Argentyny. Młoda mężatka po powrocie z Hiszpanii stwierdziła u siebie objawy zarażenia koronawirusem.

Jednak zamiast zawiadomić odpowiednie władze, wolała zaprosić na randkę kochanka. Lojalnie uprzedziła go, że prawdopodobnie jest chora na COVID-19, jednak 27-letni Danilo Hildner uznał, że nie po to jechał do Cordoby ze swojej rodzinnej Selvy, żeby teraz obejść się smakiem.

Dramatyczny finał zdrady

Po powrocie do domu mężczyzna urządził grilla, na którego zaprosił 20 osób. Kiedy zwierzył im się, że właśnie spędził noc z kobietą prawdopodobnie zarażoną koronawirusem, jeden z gości powiadomił służby epidemiologiczne.

Ostatecznie przymusową kwarantanną objęto nie tylko kobietę, u której test potwierdził obecność koronawirusa, jej męża, który tym sposobem dowiedział się o zdradzie oraz kochanka, lecz także wszystkich mieszkańców Selcy, czyli 2,5 tysiąca osób!

Gubernator prowincji Satiago del Estero, oburzony lekkomyślnością kochanków, opublikował na Twitterze pełen goryczy wpis:

Tak wygląda dziś miasto Selva w kwarantannie i totalnie odizolowane. Wszystko z powodu dwóch osób, które w Cordobie naruszyły przymusową samoizolację. Musimy przestrzegać obowiązkowych środków bezpieczeństwa, by zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się COVID-19.

W Argentynie do tej pory odnotowano 100 przypadków zarażanie koronawirusem, trzy osoby zmarły. Argentyński rząd zamknął granice dla obywateli Chin, Korei Południowej, Iranu, Japonii, USA, Wielkiej Brytanii i państw UE.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.fakt.pl

Może Cię zainteresować

zamknij