×

Doda szczerze o zdradach Majdana. „Zdradzał mnie przed zaręczynami, po zaręczynach i…”

Doda o zdradach Radka Majdana znów powiedziała parę słów? Dorota Rabczewska dziś jest szczęśliwa u boku swojego męża, Emila Stępnia. Para przez cały czas, gdy się spotykała, ukrywała ten fakt przed prasą. Nikt nawet nie wiedział, że są zaręczeni i że planują ślub. O tym dowiedzieliśmy się już po fakcie. Piosenkarka pokazała, że jeśli chodzi o prawdziwą miłość, potrafi tego strzec jak lwica. Niedawno jednak na swoim profilu na Instagramie wróciła na chwilę do przeszłości. Wspomniała o tym, że jej życie w związkach nie zawsze było takie różowe.

Chyba już wszyscy wiemy, że para rozstała się w niezbyt miłych okolicznościach, a wielokrotnie Dorota Rabczewska podkreślała, że były mąż ją zdradzał

Do tego tematu wróciła także przy okazji monologu do fanów, z którymi dzieli się co jakiś czas osobistymi sprawami.

Doda o zdradach Radka Majdan mówi bez ogródek i szczerze się odnosi do przeszłości

Mam krytyczny stosunek do mężczyzn, którzy zdradzają, wręcz pogardliwy. Być może dlatego, że sama to przeżyłam na własnej skórze i wiem, jak bardzo cierpiałam z tego powodu i jak to mnie zmieniło.

Zaczyna się niewinnie. Twoja narzeczona leży obok, oglądacie telewizję, a ty ciśniesz zboczone wiadomości do laski, która ci się podoba. Nieładnie! Będę to piętnować.

Mój były mąż zdradzał mnie przed zaręczynami, po zaręczynach i przez wiele, wiele lat później. Gdyby którakolwiek z koleżanek wyświadczyła mi tę przysługę i powiedziała mi o tym, zaoszczędziłabym dużo czasu, nerwów i zdrowia.

Także panowie, chcecie pisać? Chcecie podrywać inne dziewczyny? Have fun! Ale nie z żonami i narzeczonymi u boku!

Niby nie padły nazwiska, ale każdy wie o kogo chodzi. Czy myślicie, że Radek odniesie się do słów Dody na swoim profilu?

Polecane