×

Doda o zdradach Radka Majdana. „Zdradzał mnie przed zaręczynami, po zaręczynach i…”

Doda i Radek Majdan byli kiedyś jedną z najgorętszych par polskiego showbiznesu. Śliczna piosenkarka i piłkarz darzyli się gorącym uczuciem, które doprowadziło ich przed ołtarz. Niektórzy nawet nazywali ich „polskimi Beckhamami”. Niestety ich burzliwy związek nie przetrwał. Medialne rozstanie na oczach całej Polski. Choć od tego czasu minęło wiele lat, to piosenkarka czasami wspomina ten związek. Doda mówi również o zdradach Radka Majdana…

Chyba już wszyscy wiemy, że para rozstała się w niezbyt miłych okolicznościach, a wielokrotnie Dorota Rabczewska podkreślała, że były mąż ją zdradzał

W 2019 r. Doda podzieliła się ze swoimi obserwatorami przykrym wspomnieniem związanym ze zdradami byłego męża, Radosława Majdana. Tym samym udowodniła, że już dawno temu była raniona przez ukochaną osobę. Piosenkarka ewidentnie nie ma szczęścia w miłości.

 Doda o zdradach Radka Majdan
Instagram

Doda o zdradach Radka Majdana mówi bez ogródek i szczerze się odnosi do przeszłości

Mam krytyczny stosunek do mężczyzn, którzy zdradzają, wręcz pogardliwy. Być może dlatego, że sama to przeżyłam na własnej skórze i wiem, jak bardzo cierpiałam z tego powodu i jak to mnie zmieniło.

Zaczyna się niewinnie. Twoja narzeczona leży obok, oglądacie telewizję, a ty ciśniesz zboczone wiadomości do laski, która ci się podoba. Nieładnie! Będę to piętnować.

Mój były mąż zdradzał mnie przed zaręczynami, po zaręczynach i przez wiele, wiele lat później. Gdyby którakolwiek z koleżanek wyświadczyła mi tę przysługę i powiedziała mi o tym, zaoszczędziłabym dużo czasu, nerwów i zdrowia.

Także panowie, chcecie pisać? Chcecie podrywać inne dziewczyny? Have fun! Ale nie z żonami i narzeczonymi u boku!

Doda o Radku Majdanie
Instagram

Rozwód ze skandalem w tle

W 2007 r. media obiegły pierwsze plotki o kryzysie w związku Majdanów. Doda odkryła, że jej mąż nie jest jej wierny. Ponieważ miała wobec Radosława podejrzenia, postanowiła założyć mu podsłuch w samochodzie. To właśnie w ten sposób zdobyła dowody, że jej ukochany mąż zalicza skoki w bok.

Zraniona piosenkarka wniosła pozew o rozwód. Szybko też wyrzuciła z mieszkania wszystkie rzeczy należące do niewiernego męża.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij