×

Kobieta przeczytała SMS-a do męża od innej kobiety. Jego przekaz był jasny

SMS od kochanki męża może doprowadzić do rozłamu związku. Wynalazki technologiczne XXI wieku bardzo ułatwiają nam życie, ale są też powodem wielu kłótni małżeńskich. Przez telefony możemy dowiedzieć się rzeczy, które w normalnych okolicznościach nigdy nie wyszłyby na światło dzienne.

SMS od kochanki męża

Wiele osób uważa, że SMS-y ułatwiają im życie. Szybkie przekazanie informacji, czy nawet flirtowanie za pomocą obrazków tekstowych, dodają pikanterii ich związkom. Ale jak się okazuje, mogą być też powodem wielu kłótni, a nawet rozstań. Ten niepozorna forma komunikacji XXI wieku może kryć w sobie wiele tajemnic, o których lepiej nie mieć pojęcia.

Przekonała się o tym jedna z internautek, która na forum „WP Kafeteria” podzieliła się swoją historią. Jak zrelacjonowała:

Mąż się kąpał wczoraj wieczorem i przyszedł do niego SMS, więc odczytałam, a tam jakaś kretynka pisze: „Błagam, zostaw ją. Rozwiedź się, ja już tyle czasu czekam na ciebie. Już tak dłużej nie mogę. Jak nie będziesz tylko mój, to się zabiję!”

Napisała także, że zadzwoniła z telefonu męża do nieznajomej, aby z nią porozmawiać:

Chyba myślała, że to mój mąż, bo tak radośnie odebrała, ale jak usłyszała mnie, to się szybko rozłączyła i już nie odbierała. Skasowałam SMS-a, żeby mąż go nie widział.

Komentarze pod wpisem

Na forum internautka zapytała się o opinię innych użytkowników. Niektóre komentarze były bardzo złośliwe.

Bardzo dobrze, niech szuka wolnego. Ciekawe czy chociaż ładna.

Jakim prawem odczytujesz czyjąś korespondencję? Mąż jednak powinien wymienić cię na lepszy model.

Znalazły się też słowa wsparcia dla kobiety:

Kochanki to jednak nie mają skrupułów, żeby brać się za zajętego faceta. To szczyt bezczelności.

Czy jedna wiadomość to dowód na zdradę? Internautka ma co do tego wątpliwości:

Może to jakiś głupi kawał albo pomyłka? Sprawa jest podejrzana, tym bardziej że osoba, która wysłała SMS-a, nie chciała rozmawiać przez telefon.

Co wy byście zrobili na miejscu tej kobiety?

SMS od kochanki męża
Freepik
Źródła: kobieta.wp.pl

Może Cię zainteresować

zamknij