×

Co łączy Cichopek z Kurzajewskim? Aktorka przerwała milczenie i wszystko ujawniła

Co łączy Cichopek z Kurzajewskim? W rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post piękna aktorka po raz pierwszy skomentowała swoje rozstanie z mężem. Wyznała też, jakie relacje łączą ją z kolegą z pracy – Maciejem Kurzajewskim.

Kasia Cichopek o rozstaniu z Marcinem Hakielem

Jeśli nie pamiętacie, to przypominamy, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w 2005 roku na planie programu „Taniec z gwiazdami”. Tancerz i choreograf uczył młodziutką aktorkę tańca. Ich duet zdobył wówczas kryształową kulę. Na koniec programu oficjalnie było już wiadomo także, że są razem.

Przez lata stanowili jedną z najpiękniejszych par w naszym show-biznesie. Fani dosłownie ich uwielbiali. Właśnie dlatego oświadczenie, które wspólnie opublikowali kilka tygodni temu, dosłownie wprawiło wszystkich w osłupienie.

Kasia długo nie komentowała sytuacji. Jednak wczoraj w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post zdecydowała się przerwać milczenie i uchylić rąbka tajemnicy. Opowiedziała też o tym, jak na tę sytuację zareagowały ich dzieci:

Dzieciaki są nad wyraz dojrzałe emocjonalnie. Też staraliśmy się to przeprowadzić w taki sposób, żeby jak najbardziej zminimalizować ich przykre emocje. Mają miłość z dwóch stron, z obu stron. Jestem wdzięczna Marcinowi za to, co dla nich robi a robi dużo miłych rzeczy. Ja też staram się ze swojej strony dać całą siebie: wsparcie, bezpieczeństwo. Chronię ich, jak najbardziej umiem przed tym całym teraz zainteresowaniem, które w obecnej sytuacji akurat im jest najmniej potrzebne. I tak i musimy to przetrwać. To jest trudny egzamin dla całej naszej rodziny, ale wierzę głęboko w to, że go zdamy, bo te wszystkie lata miłości i bezpieczeństwa, zaangażowania w dzieci teraz procentują.

Co łączy Cichopek z Kurzajewskim?

Przypomnijmy też, że po tym jak Kasia Cichopek rozstała się z Marcinem w mediach huczało od plotek na temat powodu. Jednak nie tylko. Ogromne zainteresowanie wzbudzała też relacja aktorki z jej kolegą z „Pytania na śniadanie” – Maciejem Kurzajewskim. I w tym przypadku Kasia w końcu pokusiła się o komentarz i rozwiała wszelkie wątpliwości na ten temat.

Nasze relacje są zawodowe. Maciek jest fantastycznym dziennikarzem. Cieszę się, że możemy wspólnie prowadzić „Pytanie na śniadanie” i kolejne projekty, które przed nami.

Warto zaznaczyć, że to pierwszy tak obszerny i szczery komentarz Kasi po rozstaniu z mężem.

Całość wypowiedzi możecie usłyszeć poniżej:

Źródła: www.youtube.com, jastrzabpost.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować