×

Mateusz zabił swoją dziewczynę tłuczkiem do mięsa. Zrobił to z zazdrości

Po wielu miesiącach ciągnącego się procesu Mateusza C. (27 l.), w końcu zapadł wyrok. Mężczyzna został skazany na dożywocie za zabójstwo.

View post on imgur.com

Chorobliwa zazdrość

Do makabrycznego mordu doszło w nocy z 6 na 7 maja 2017 roku w Lublinie. 25-letni wtedy Mateusz, był tak bardzo zazdrosny o swoją partnerkę Kamilę, że wołał ją zabić, by mieć pewność, że go nie opuści.

View post on imgur.com

Makabryczne szczegóły zabójstwa

Po wspólnym grillowaniu ze znajomymi, para wróciła późną nocą do domu. Mężczyzna zaczął robić wyrzuty Kamili, że za długo rozmawiała ze swoim byłym chłopakiem. Wywiązała się kłótnia między nimi. W pewnym momencie Mateusz C. wpadł w furię.

Chwycił tłuczek do mięsa i kilka razy uderzył dziewczynę w głowę. Następnie dusił ją i dźgał nożem. Kobieta próbowała się bronić, dopóki nie straciła przytomności. Później bezwzględny morderca już tylko znęcał się nad bezwładnym ciałem.

View post on imgur.com

Po wszystkim wyszedł na papierosa..

Po wszystkim, umieścił zwłoki w walizce podróżnej i napisał SMSa do matki. Następnie Mateusz C. wyszedł za okno na gzyms, wypalił papierosa i skoczył z wysokości 10. piętra. Więcej o tym tutaj

Nie uniknie kary

Upadek przeżył i po kilku miesiącach stanął przed sądem. Policjant, który przybył pierwszy na miejsce zdarzenia nigdy wcześniej nie widział czegoś takiego. Jak zeznawał:

Pokój, przedpokój i łazienka dosłownie tonęły we krwi. A w tej stygnącej krwawej masie leżało ciało młodej dziewczyny z pogruchotaną czaszką

Dożywocie dla Mateusza

Sąd Okręgowy w Lublinie nie dopatrzył się żadnych okoliczności łagodzących dla zwyrodnialca, który tłuczkiem zmasakrował swoją ukochaną(!). Mateusz C. został skazany na dożywotnie pozbawienie wolności. Ponadto, ma zapłacić rodzicom Kamili po 250 tys. zł zadośćuczynienia.

Wyrok nie jest prawomocny.

Może Cię zainteresować