×

Kurier nie chce odjechać z posesji bez dostarczenia paczki do rąk własnych. Jest nieugięty!

Dostawa paczki w zimie nie należy do najłatwiejszych zadań i okres przedświąteczny to niezwykła próba charakteru dla kurierów. Nie tylko ilość paczek może być problemem, ale także warunki pogodowe!

Ciężka praca

Walka z pogodą do najłatwiejszych nie należy, w szczególności w okresie świątecznego szaleństwa. Dziś jesteśmy niezwykle przywiązani do kupowania w sieci, więc kurierzy intensywnie pracują, aby dostarczyć przesyłki na czas.

Na ich drodze często staje wiele przeszkód. Niektórzy niestety łamią się i nie wytrzymują tej presji. Jak chociażby kurier, który wolał zniszczyć paczkę, niż zostawić awizo.

Dostawa paczki w zimie

Jednakże są również bardzo ambitni pracownicy firm kurierskiej, którzy za wszelką cenę chcą dostarczyć pakunek w stanie nieuszkodzonym. Tak, jak dostawca na poniższym nagraniu.

Mężczyzna miał „mały problem” z podjazdem u klienta. Okazało się, że cały jest pokryty lodem, więc kurier nie jest w wstanie ustać na prostych nogach. Mimo to nie poddał się. Walczył tak długo, aż przesyłka dotarła do adresata.

Niezła technika i dobry odbiór klienta. Za ostatni gest powinno doliczyć się dodatkowe punkty za styl. Dane Wam było kiedyś poznać tak ofiarnego kuriera?

Źródła: www.youtube.com
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube

Może Cię zainteresować