×

Kurier niszczy paczkę, by dostarczyć ją klientowi na czas. Szokujące nagranie obiegło Internet

Praca kuriera wymaga wielkiej cierpliwości w szczególności w okresie przedświątecznym. Temu dostawcy jednak wyraźnie zabrakło cierpliwości i… rozumu.

Zmożona aktywność kurierska

Okres przedświąteczny to czas wzmożonej aktywności jeśli chodzi o pracę kurierów. To wtedy masowo są zamawiane prezenty przez Internet, które później musi ktoś dostarczyć. Dla kupującego jest to niebywale wygodny sposób robienia zakupów, dlatego tak wiele osób się na niego decyduje.

Niestety również historie o kurierach, którzy nie szanują dostarczanych przesyłek słychać od lat. Ten dostawca jednak przeszedł samego siebie i na progu domu… zniszczył paczkę. Wprost naprzeciwko kamery monitoringu.

Nie zauważył kamery

Jeden z użytkowników Twittera o pseudonimie Hitsy P pochwalił się w jaki sposób dostarczono jego paczkę. Oprócz słów ma też namacalny dowód – nagranie z kamery znajdującej się przed jego domem.

A może jednak paczka była na tyle dobrze zabezpieczona, że podeptanie przez kuriera nie było tak straszliwe? Niestety nie. Podenerwowany całą sytuacją użytkownik opisał całą historię i udostępnił nagranie w sieci.

Zawrzało i inni użytkownicy także pochwalili niezwykłe zdolności kurierów, którzy potrafią zostawiać paczki w krzakach, na śmietnikach czy nawet… wrzucać do oczek wodnych.

AmazonUK @amazon – tak otrzymałem paczkę zeszłej nocy. Moja paczka została zdeptana i rozbita na kawałki. Zgaduję, że Amazon Grays Essex DEPO musi zorganizować pełny kurs szkoleniowy dla swoich kierowców, aby dowiedzieć się, jak dostarczyć paczkę ?

Jednak dział odpowiedzialny za social media Amazona szybko odpisał na jego twitta:

Przykro nam, że Twój produkt został uszkodzony! Z pewnością nie tego oczekujemy dla naszych klientów. Podziel się z nami szczegółami zamówienia tutaj, abyśmy mogli przyjrzeć się dokładnie sprawie: https://amzn.to/2RtOuzt. ^ SH

Mamy nadzieję, że przynajmniej odzyska pieniądze za uszkodzoną przesyłkę.

Zdarzyło Ci się, że kurier dostarczył zniszczony towar?

Źródła: www.dailymail.co.uk, www.thesun.co.uk, www.fakt.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Pixabay, Twitter

Może Cię zainteresować