×

Dominic z „Top Model” wydał krótkie oświadczenie. Skomentowała je Patrycja

Dominic z „Top Model” zapewnia, że nie został uznany za winnego seksu z nieletnią, tylko poszedł na ugodę, a w areszcie przebywał wyłącznie ze szlachetnych pobudek.

Skandal w „Top Model”

Tuż przed zaplanowanym na środę finałem Top Model wybuchł skandal, którego w najgorszych koszmarach nie przewidzieli producenci. Okazało się, że 30-letni Dominic D’Angelica, chwalony przez jury za optymizm i pozytywną energię, jest notowany w dokumentach policyjnych jako przestępca seksualny.

Finał Top Model bez Dominica
Instagram

W oficjalnym rejestrze skazanych hrabstwa Amador w stanie Kalifornia znalazł się za seks oralny z nieletnią, czyli osobą poniżej 16. roku życia. W 2011 roku skazano go na 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. W 2014 roku Dominic odbył karę, ponieważ wyrok został odwieszony z powodu zarzutu pobicia ze spowodowaniem znacznych obrażeń ciała oraz planowanie przestępstwa.

W obliczu ujawnionych skandali stacja TVN wydała oświadczenie, stanowczo odcinając się od Dominica i grożąc konsekwencjami służbowymi każdemu, kto zataił prawdę o jego przeszłości.

Finał Top Model bez Dominica
Instagram

W obronie Dominica stanął  jego brat, Stefan zamieszany razem w nim w aferę pedofilską oraz pobicie. Zapewnił, że Dominic nie jest pedofilem, wszystko, co zostało na jego temat ujawnione to „fake news” i wkrótce bracia ujawnią, jak było naprawdę.

Dominic z „Top Model” zapewnia: „Nigdy nie został uznany za winnego”

Ostatecznie ujawnił tylko Dominic, ale w sumie niewiele. Nie przedstawił żadnych dowodów na swoją niewinność, więc jego fanom pozostaje tylko wierzyć jego słowom. Zdyskwalifikowany finalista Top Model zapewnia, że w procesie o seks z nieletnią został zmuszony do przyjęcia ugody, bo nie było go stać na kosztowny proces. Jak twierdzi na Instagramie:

Nigdy nie zostałem uznany za winnego. Nigdy nie udało mi się dokończyć procesu w 2013 roku, ponieważ dwóch sędziów było chorych i nowy sędzia nie pojawił się na rozprawie. Nie stać mnie było na rozpoczęcie nowego procesu. Z tego powodu byłem zmuszony pójść na układ na wyrok w zawieszeniu.

czy TVN ukrywał prawdę o Dominicu
Twitter

Z kolei jeśli chodzi o wyrok za pobicie, to jak zapewnia Dominic, był od początku niesprawiedliwy, a on przebywał w areszcie wyłącznie ze szlachetnych pobudek:

Spędziłem cztery miesiące w areszcie prawie dwa lata później przez naruszenie wyroku w zawieszeniu, kiedy broniłem moją ciocię przed jej agresywnym partnerem. Byłem w areszcie NIE w związku z oskarżeniem o wykorzystywanie seksualne. Nie jestem przestępcą seksualnym.

Twitter

Ujawnił także, że czuje się głęboko zraniony nieuzasadnionymi, jego zdaniem, pomówieniami. Cóż, stacji TVN raczej w ten sposób nie przekona, ale przynajmniej udało się z Patrycją Sobolewską, na której wyraźnie mu zależy. Modelka zamieściła pod jego wpisem tylko dwa, ale za to bardzo wymowne słowa:

Bądź silny.

Też byście wspierali osobę z taką kartoteką policyjną?

Źródła: www.plotek.pl, www.plotek.pl

Może Cię zainteresować

zamknij