×

Paweł Domagała bez zaproszenia pojawił się na studniówce w Kielcach. Maturzyści nie dowierzali

Takiej studniówki na pewno nikt by się nie spodziewał! Paweł Domagał, którego hit „Weź nie pytaj” ma już ponad 80 milionów wyświetleń, zawitał na bal do maturzystów i wykonał ulubioną piosenkę swoich fanów. Jak do tego doszło? Okazuje się, że był to czysty przypadek!

W jednym z hoteli w Kielcach odbywała się studniówka. Nikogo by to nie dziwiło, gdyby nie fakt, kto pojawił się na niej jako spontaniczny gość

Paweł Domagała, popularny aktor i muzyk, spał ze swoim zespołem akurat w tym samym miejscu. Gdy tylko usłyszeli, że w jednej z sal odbywa się studniówka, od razu uznali, że to dobry pretekst do tego, aby dołączyć do bawiących się uczniów.

Wczoraj w hotelu w którym spaliśmy była studniówka :-) Jako stare dziady postanowiliśmy na spontanie wbić na imprezę ?

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak zaskoczeni musieli być maturzyści! Radość była na pewno, o czym może świadczyć nagranie z tego muzycznego zdarzenia

Paweł Domagała wykonał swój największy hit, a razem z nim śpiewała cała sala. Muzyk udostępnił krótki filmik z występu na swoim koncie na Instagramie, gdzie od razu posypała się lawina komentarzy: „Fantastycznie…farciarze?”, „Ale czad, za takie akcje to aż serce rośnie ?? brawo”, „Cudowną niespodziankę zrobiliście maturzystom! ?”, „Super, że stare dziady mająa takie pomysły!!! ?”.

Przyznamy, że nam też ten pomysł bardzo przypadł do gustu ??

Polecane

Może Cię zainteresować