in

Paweł Domagała bez zaproszenia pojawił się na studniówce w Kielcach. Maturzyści nie dowierzali

Takiej studniówki na pewno nikt by się nie spodziewał! Paweł Domagał, którego hit „Weź nie pytaj” ma już ponad 80 milionów wyświetleń, zawitał na bal do maturzystów i wykonał ulubioną piosenkę swoich fanów. Jak do tego doszło? Okazuje się, że był to czysty przypadek!

W jednym z hoteli w Kielcach odbywała się studniówka. Nikogo by to nie dziwiło, gdyby nie fakt, kto pojawił się na niej jako spontaniczny gość

Paweł Domagała, popularny aktor i muzyk, spał ze swoim zespołem akurat w tym samym miejscu. Gdy tylko usłyszeli, że w jednej z sal odbywa się studniówka, od razu uznali, że to dobry pretekst do tego, aby dołączyć do bawiących się uczniów.

Wczoraj w hotelu w którym spaliśmy była studniówka :-) Jako stare dziady postanowiliśmy na spontanie wbić na imprezę 😀

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak zaskoczeni musieli być maturzyści! Radość była na pewno, o czym może świadczyć nagranie z tego muzycznego zdarzenia

Paweł Domagała wykonał swój największy hit, a razem z nim śpiewała cała sala. Muzyk udostępnił krótki filmik z występu na swoim koncie na Instagramie, gdzie od razu posypała się lawina komentarzy: „Fantastycznie…farciarze😍”, „Ale czad, za takie akcje to aż serce rośnie 😍💋 brawo”, „Cudowną niespodziankę zrobiliście maturzystom! 🙂”, „Super, że stare dziady mająa takie pomysły!!! 😉”.

Przyznamy, że nam też ten pomysł bardzo przypadł do gustu 😍😝

Źródło: instagram.com, instagram.com | Fotografie: instagram.com