×

Kobieta remontuje dom z 1901 roku. Na podłodze w kuchni znajduje dziwne, metalowe kręgi…

Susan Hansen od zawsze posiadała niesamowity talent do przebudowy domów. I choć mogłoby się wydawać, że podczas tego rodzaju prac, widziała już dosłownie wszystko i ciężko ją zaskoczyć, nie jest to prawdą. O czym najlepiej świadczy ta historia.

Wszystko zaczęło się od zlecenia remontu starego domu z 1901 roku. Susan nie wiedziała zbyt wiele na temat historii wiekowej posesji. Musiała więc przeżyć prawdziwy szok, kiedy odkryła zaskakującą tajemnicę budynku, skrywaną od wielu lat…

Podczas prac remontowych w kuchni, kobieta natrafiła na coś dziwnego. Po tym jak usunięto dywan z oryginalnej podłogi, oczom Susan ukazały się tajemnicze metalowe kręgi.

dom-z-sekretem-1

Małe obiekty tworzyły trójkąt. I trudno było odgadnąć do czego mogły służyć w przeszłości.

To jednak nie koniec. Podczas prowadzonych prac, znaleziono kilka dziwnych przedmiotów, które nie powinny znajdować się w takim miejscu.

dom-z-sekretem-2

Wkrótce potem Susan znalazła długą drewnianą platformę i tajemnicze elementy układanki zaczęły układać się w jedną całość.

dom-z-sekretem-3

Okazało się, że kiedyś działała tu kręgielnia i kawiarnia „Herbert Massey’s Cafe and Bowling”.

Kobieta postanowiła odbudować część z kręgielnią, która mogłaby stać się jednym z atutów posiadłości. Tak też zrobiła i po zakończonych pracach, dom został wystawiony na sprzedaż. Chciałbyś zamieszkać w takim miejscu?

Niesamowitą historią budynku z 1901 roku nie zapomnij podzielić się ze swoimi bliskimi.

Polecane

Może Cię zainteresować