×

Katarzyna Dowbor pokazała swój dom pod Warszawą. Jest niesamowicie przytulny

Katarzyna Dowbor mieszkała do tej pory w aż sześciu różnych miejscach, ale dopiero willa pod Warszawą stała się jej miejscem na Ziemi. Dom Katarzyny Dowbor jest niezwykły. Dziennikarka stworzyła w nim niepowtarzalny klimat.

Dom Katarzyny Dowbor

Prowadząca program „Nasz nowy dom” Katarzyna Dowbor od lat pomaga w przeprowadzeniu remontowych metamorfoz w domach uczestników programu. Nadszedł czas, aby sprawdzić w jakich warunkach mieszka sama Katarzyna Dowbor. W wywiadzie udzielonym dla Faktu, prezenterka wyznała, że licząca 160 metrów kwadratowych powierzchni willa jest jej domem marzeń.

To jest dom, który urzekł mnie od pierwszego wejrzenia. Nie przesadzę, jak powiem, że to jest dom moich marzeń. Wymyśliłam go sobie przed laty. Wszystkie poprzednie domy miały coś z niego, ale to nie było to.

Dziennikarka przyznaje, że zakup domu w podwarszawskiej miejscowości nie był przypadkiem.

Od lat mam tu dużo przyjaciół i tu się najlepiej czuję, więc mój dom marzeń nie mógł być nigdzie indziej. Kupiłam go od mojej znajomej, która traktowała go jako swoją letnią rezydencję.

Reporterzy, którzy odwiedzili gwiazdę w domu, zrobili na miejscu sesję zdjęciową. Efekty są zachwycające.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Katarzyna Dowbor opowiada, że po raz pierwszy odwiedziła to miejsce 2 lata temu. Od razu poczuła, że chciałaby w nim zamieszkać.

Weszłam, mój pies od razu wskoczył na kanapę, a ja powiedziałam: „Chcę tu mieszkać!”. Akt notarialny podpisałam zupełnie przypadkowo w dniu moich urodzin, czyli 7 marca. To zatem przeznaczenie!

Dla dziennikarki niezwykle ważne jest, aby jej dom był miejscem relaksu i wytchnienia. Bardzo ceni sobie bliskość natury i zwierząt. Ma dwa psy: Benia i Pepe oraz kota Jaggera. Hoduje również konie: Rodiego i Korsę.

Od 3 lat jestem ciągle w trasie ze względu na zdjęcia do mojego programu w Polsacie „Nasz nowy dom”. Dlatego mój własny dom musi być miejscem, do którego po wielu dniach w terenie przyjeżdżam i czuję się najlepiej na świecie. Kocham ten stan, kiedy zapadam się w kanapę z wielkimi poduchami, otoczona moimi zwierzętami.

Prezenterka przyznaje, że ma słabość do wszelkiego rodzaju bibelotów. Jej dom aż kipi od tego typu akcentów.

Muszę mieć dużo tak zwanych durnostojek, czyli rzeczy, które lubię, bo urządzają wnętrze. Dla niektórych to tylko przedmioty, które zbierają kurz, ale według mnie tworzą klimat. Bez tego nie mogłabym żyć. Czuję się tu tak dobrze, że to na pewno mój ostatni dom. Niczego mi w nim nie brakuje!

Malownicze miejsce

Dom Katarzyny Dowbor znajduje się w malowniczym miejscu. Otoczony sadami i zadbanym ogrodem wydaje się być prawdziwą oazą spokoju. Pośród wazonów z kwiatami znajduje się uroczy kącik z meblami ogrodowymi, który jest idealnym miejscem na odpoczynek po pracy. Wnętrze domu również stwarza warunki, aby złapać oddech po intensywnym dniu. Jest bardzo funkcjonalne i stylowe. Jak w większości domów, salon Katarzyny Dowbor jest dość przestronny. Charakteru dodaje mu drewniane wykończeniu sufitu. Z kolei gabinet, to miejsce, w którym Dowbor gromadzi wszelkiego rodzaju pamiątki rodzinne. Nie brakuje w nim także roślin, które sprawiają, że dom zyskuje bardzo przyjazną atmosferę.

Fotografie: YouTube, Imgur

Może Cię zainteresować

zamknij