×

Tak mieszka Justyna Żyła. Mąż po rozwodzie zostawił jej posiadłość wartą milion złotych!

Justyna Żyła rozwiodła się z Piotrem w listopadzie ubiegłego roku. Wcześniej nie obyło się bez skandali, które wywołała kobieta. Jednak dzięki temu, jej kariera medialna nabrała tempa. Stała się gwiazdą i żyje jak gwiazda w posiadłości wartej milion złotych!

Coraz bardziej rozpoznawalna

Nie jest już ona tylko „żoną sławnego skoczka”. Stała się celebrytką, ale… co trzeba jej przyznać, stale próbuje walczyć o uznanie ludzi ciężką pracą.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Brała udział w rozbieranej sesji do Playboya, jest gospodarzem programu (stworzonego z myślą o niej) o nazwie „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!”, założyła blog kulinarny i prowadzi swój kanał na YouTube.

Od 1 marca natomiast, będziemy mogli w telewizji obserwować jej zmagania na parkiecie w „Tańcu z Gwiazdami”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Decyzja sądu

Justyna przejęła dom w Wiśle-Kopydle, gdzie wcześniej mieszkała z Piotrkiem i dziećmi. Teraz żyje podobnie, tyle, że bez męża. Sąd również opiekę nad potomstwem przyznał celebrytce, a skoczkowi jedynie prawo do widywania dzieci.

Luksusowy dom

Szacuje się, że posiadłość, która po rozwodzie stała się własnością Justyny Żyły, jest warta blisko 1 milion złotych.

Jak jest urządzony dom?

Celebrytka lubi dzielić się swoimi zdjęciami w mediach społecznościowych. Dzięki temu, możemy podpatrzeć, jak wyglądają niektóre wnętrza domu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Justyna preferuje nowoczesny styl i otwarte przestrzenie

W jej domu dominują białe ściany i jasne podłogi. Kolorowe dodatki sprawiają, że wnętrza są przytulne. Kominek natomiast dodaje wyjątkowego klimatu.

Polecane

Może Cię zainteresować