×

Loftowy dom Agnieszki Woźniak-Starak robi wrażenie. Jest ogromny!

Dom Agnieszki Woźniak-Starak jest zachwycający. Prezenterka „Dzień Dobry TVN” z chęcią pokazuje swoim fanom na Instagramie, jak wygląda jej przestrzeń życiowa. Wnętrze willi zostało wykończone z dbałością o najdrobniejsze detale, bez względu na koszty.

Nowe życie

Agnieszka Woźniak-Starak bardzo długo nie mogła dojść do siebie po śmierci swojego męża, producenta filmowego, Piotra Woźniaka-Staraka. Celebrytka na wiele miesięcy zaszyła się w domu i unikała jakichkolwiek występów medialnych. Dopiero niedawno zdecydowała się powrócić do normalności. W odzyskaniu życiowego spokoju bez wątpienia pomogło jej przebywanie w przytulnym domu, w towarzystwie czworonożnych przyjaciół.

Dom Agnieszki Woźniak-Starak

Willa prezenterki w podwarszawskim Konstancinie jest urządzona w stylu loftowym. Przestronne wnętrza łączą w sobie tradycję z nowoczesnością. Pomieszczenia są bardzo wysokie i posiadają sporą ilość okien, z których roztacza się wspaniały widok na malowniczą okolicę. Część ścian jest ozdobiona ceglanymi panelami. W poszczególnych pokojach znajdują się meble z przeróżnych epok.

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy

Fotografie: Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij