×

Na pierwszy rzut oka to zwykłe rodzinne zdjęcie. Szczegół sprawia, że jest przerażające

Z pewnością wielu z Was lubi robić zdjęcia, a w swoich albumach ma całe mnóstwo rodzinnych fotografii. Rodzina, o której przeczytacie za chwilę, także lubiła, jednak jak jest teraz – trudno powiedzieć. Wszytko przez jedno zdjęcie. Na początku wygląda ono na zwyczajną rodzinną fotografię, jednak wcale taką nie jest. Niepokój budzi jeden szczegół, który trudno jest zobaczyć na pierwszy rzut oka. Ciekawi?

Fotografia, która budzi niepokój

Często na zdjęciach wypatrujemy szczegółów. Ta rodzina również ich szukała, a gdy zobaczyła jeden z nich, poczuła dreszcze na plecach. Fotografia już od pewnego czasu krąży w mediach społecznościowych, jednak za każdym razem, gdy ją widzimy, mamy gęsią skórkę…

Na poniższym zdjęciu możecie zobaczyć szczęśliwą, 5-osobową rodzinę. Oczywiście na pierwszy rzut oka ta fotografia nie wzbudza żadnych, nawet najmniejszych, podejrzeń, ale przyjrzyjcie się jej uważnie…

Jesteście w stanie zauważyć ten niepokojący szczegół?

Jesteśmy pewni, że udało Wam się zauważyć tę dodatkową dłoń, obejmującą dziewczynkę, która siedzi po lewej stronie ławki… Na pewno nie jest to dłoń jej starszej siostry. Dokładnie widać przecież, że obie jej ręce spoczywają na kolanach. Więc czyja?

Jedni twierdzą, że na zdjęcie „załapał się” duch, a inni, że to dzieło jakiegoś „mistrza Photoshopa”. Jaka jest prawda? Pozostaje nam się tylko domyślać.

A Wy jak myślicie?

Polecane

Może Cię zainteresować