×

Doda ma nowego partnera? Dodała zdjęcia z amerykańskim aktorem!

Doda z amerykańskim aktorem na zdjęciach. Fani pieją z zachwytu, twierdząc, że znalazła nową miłość po nieudanym małżeństwie.

Medialny rozwód

Doda jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie. Chociaż wciąż posiada duże grono oddanych fanów, to jednak dziś jej kariera nie wzbudza już takich sensacji, jak kiedyś. Jednakże od wielu lat media z zapartym tchem śledzą życie prywatne wokalistki. Nic dziwnego, w końcu należy ono do wyjątkowo burzliwych.

Najpierw Doda była z Radosławem Majdanem (obecnym mężem Małgorzaty Rozenek). Kolejnym jej partnerem został Adam Nergal Darski, aż w końcu wzięła ślub z Emilem Stępniem. I gdy wydawało się, że wokalistka znalazła szczęście u boku ukochanego mężczyzny, 9 czerwca w mediach pojawiła się zaskakująca informacja – Doda bierze rozwód z Emilem Stępniem. Ich małżeństwo przetrwało niespełna 3 lata.

Na Instagramie wokalistki pojawiło się wówczas oficjalne oświadczenie w tej sprawie:

Zanim uprzedzi mnie »ktoś dyskretny«… Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie podobnie jak i cały nasz 5-letni związek. Dziękuje wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną.

Później Doda przyznała, że decyzję o rozwodzie podjęła już dawno:

Musicie zrozumieć, że decyzję o rozstaniu podjęłam w tamtym roku po to, by móc przez ten czas nie na oczach mediów przeżyć to w spokoju, poukładać sobie w głowie i być gotową na nowy rozdział, który teraz zapowiedziałam. Temat dla mnie jest zamknięty. Jesteśmy już na innym etapie życia, każdy ma już swoje. Wymagało to ode mnie wielkiej dojrzałości, nie chcę wracać do tego, co było.

Doda z amerykańskim aktorem?

Wiadomość o rozwodzie zaskoczyła nawet osoby, które na co dzień nie śledzą życia Doroty Rabczewskiej. Okazuje się, że wokalistka być może znalazła już oparcie w ramionach kolejnego mężczyzny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Max Hodges (@cruelhandmax)

Jest nim amerykański aktor Max Hodges, znany m.in. z serialu „Family Guy”. To na jego Instagramie pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Obydwoje uśmiechają się szeroko i sprawiają wrażenie szczęśliwych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Max Hodges (@cruelhandmax)

Pod ich wspólnym zdjęciem pojawiły się komentarze fanów Dody. Ci zastanawiają się, czy coś ich łączy:

Czyżby Jednak razem? Yeaaa szczęście Naszej Dorotki jest najważniejsze. Jeżeli ona jest szczęśliwa to jej fani również

Piękna para

Proszę dbać o naszą Królową panie ładny

Nie wiadomo jednak, czy coś ich łączy. Okazuje się, że nie jest to ich pierwsze zdjęcie. Już jesienią ubiegłego roku pojawiły się pierwsze plotki o tym, że Doda spotkała się z aktorem. Ich wspólne zdjęcie pojawiło się wówczas na jego prywatnym profilu na Facebooku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Max Hodges (@cruelhandmax)

Czy już wtedy zaczęło psuć się w małżeństwie Dody? Tego nie wiadomo. Faktem jednak pozostaje, że para się rozwodzi. Natomiast fani zastanawiają się, czy wokalistka otworzyła już swoje serce na nową miłość.

Źródła: www.kozaczek.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Facebook , Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij