×

Doda uderza w Majdana! Tym razem przesadziła? „Jezu, jak grubo”

Doda uderza w Majdana! Zaczęło się od „niewinnej” zabawy, a skończyło na internetowej aferze. Doda zakpiła sobie z byłego męża i jego żony na TikToku. Pozwoliła sobie na dużą złośliwość! „Nie wierzę, że to zrobiła” – czytamy w komentarzach.

Doda uderza w Majdana!

Na początku lat dwutysięcznych Doda i Majdan byli jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Nazywano ich „polskimi Beckhamami”, a ich zdjęcia nieustannie pojawiały się na pierwszych stronach gazet. Ale burzliwy związek dość szybko się zakończył. Dzisiaj Doda i Majdan mają kiepskie relacje. Nie chcą nawet pojawiać się na tych samym imprezach.

Piosenkarka nie miała dotąd szczęścia w życiu uczuciowym. Jej kolejne związki, m.in. z Adamem Nergalem Darskim i Emilem Stępniem, zakończyły się z hukiem. Za to Majdan ustatkował się u boku Małgorzaty Rozenek, która zaczynała karierę od bycia „perfekcyjną panią domu”. Dziś to oni tworzą jedno z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie, dzięki czemu zarabiają krocie.

Doda co jakiś czas „wbija szpilę” byłemu mężowi. Trzeba przyznać, że ma ku temu pewne powody… W przeszłości piłkarz miał spore problemy z dochowaniem wierności.

Podczas roku przygotowań do tego filmu musiałam słuchać od ku**w, jak bzykały mojego byłego męża podczas mojego małżeństwa

– mówiła Doda podczas promocji filmu „Dziewczyny z Dubaju.

Ostatnio  piosenkarka znów postanowiła zażartować sobie z piłkarza. Tym razem oberwało się nie tylko Majdanowi, ale i jego obecnej żonie. A zaczęło się z pozoru niewinnie, od parodii zabawy w „głuchy telefon”. W grze, oprócz Dody, udział wziął m.in. fryzjer gwiazd Damien Koba. Rozbawiona Doda i jej znajomi płynnie przeszli od hasła „Rozenkowa zrobiła sobie wary” do „Majdan jest stary”.

Nagranie hitem sieci

Zabawę pokazano na TikToku. Nagranie natychmiast wywołało burzę w sieci. Część internautów nie mogła uwierzyć, że Doda posunęła się tak daleko w złośliwościach pod adresem byłego męża i jego partnerki.

Nie wierzę po prostu, że się na to odważyła

Jezu, jak grubo

Ohoho! Wyczuwam III wojnę show biznesową

– czytamy w komentarzach.

W podobnym tonie wypowiada się więcej osób. Tymczasem nagranie podbija sieć.

@damienkoba_hair Słuchajcie mamy plotkę 🤣 @doda 🤣#doda #wary #viral #fyp #dlaciebie ♬ dźwięk oryginalny – TylkoSzczeraPrawda

Coś nam się wydaje, że ten TikTok nie rozbawi ani Radosława Majdana, ani Małgorzaty Rozenek.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij